„Byla to paráda. Já jsem měl dnes navíc premiéru v tomhle představení a hodně si ji užil. Když přišla nabídka, abych se připojil, o nějakém váhání nebyla řeč. Hned jsem kývnul a jsem tu,“ řekl pro kafe.cz Pepa Vágner, který si střihl roli Rosomáka. A že dal do svého herecko-pěveckého projevu úplně vše, bylo na něm vidět. Po představení z něj docela lily čůrky potu.

„Není to jen tím, že tahle role je tak trochu fyzicky náročná, ale hlavně přídavek po děkovačce je téměř vrcholným baletním vystoupením v maximálním tempu. Musím proto přiznat, že jsem se nešetřil a doufám, že alespoň pro mě bylo tohle dovádění i téměř léčivým balzámem a tělo se z choroby záhy vykřeše. Kolem Vánoc totiž skoro celou rodinku postihly zdravotní neduhy, všemožné virózy a chřipajzny, které si ještě teď stále užívám. Proto tohle propocení. Tiše jen doufám, že mi ty kapky potu a trsající pohyby zdravotně pomohou, abych byl zase fit. Kvůli nemocem jsme museli změnit i plány na nejbližší dny, nikam nepojedeme, takže odsud letím domů, cestou se pokusím, asi ale marně, v těchto večerních hodinách, sehnat nějaké chlebíčky a těším se, že až dorazím, vlítnu do postele a pustím si bednu. Choroby nám zkřížily plány, ale určitě bude líp a někdy v lednu se chystáme na hory, kde se stanu instruktorem a budu učit naše dvě holčičky lyžovat,“ předestřel nám své plány Pepa Vágner, kterého do hlediště přišel podpořit i jeho taťka, muzikant, skladatel, kapelník a producent Karel Vágner s manželkou.

Rozlučkové představení se starým rokem si nenechala ujít ani Ivanka Jirešová, kterou jsme objevili až po skoro detektivním pátrání. Díky roli ji maskérky totiž změnily k nepoznání.

„Mám roli Barbory Stránské ráda, takže práce je i zábavou. Po představení jsme si přiťukli na to, aby rok 2023 byl úspěšný a za chvilku se řítím domů. I mě, stejně jako Pepu Vágnera, nenechal na pokoji bacil, také se tak trochu léčím, takže žádné poletování po Praze a hajdy do domácího přístřešku. Ani tam ale nechystám žádné bujné juchání, dám si s přítelem trošku prosecca, přiťukneme si na dobrý nový rok a tím asi vše skončí. Až se vykřešu z prskání a frkání, vyrazím do Jizerských hor, kde se chci trošku pocourat, navštívit přátele a kamarády a prostě si užít vstup do roku 2023. A možná si přibalím s sebou i lyže a trošku si zajezdím na sjezdovce, ale to zatím nechávám s otazníkem,“ informovala nás Ivanka.

Přípitkem na rozloučenou pak silvestrovský rej na Broadwayi skončil. Všichni sbalili své saky paky a rozprchli se za domácími, hospodskými nebo barovými potlachy, aby oslavili vstup do dalších dní roku 2023.

Související články