Loni se konal asi největší mejdan českých hvězd odehrál v Casinu King´s miliardáře Leona Tsoukernika na Rozvadově. Sešli se tam například Dagmar Havlová, Jaromír Jágr, Olga Lounová, Michal David, Blanka Matragi a spousta dalších.

Jiřina Bohdalová kvůli zdravotním problémům a naštípnutému obratli minulý rok nejela ani na svou oblíbenou chalupu a zůstala doma. Společnost jí tam dělal její kamarád, režisér Zdeněk Zelenka a dcera Simona Stašová, která měla silvestrovské představení a dorazila akorát na půlnoční přípitek. "Byl to prostě nádherný, komorní Silvestr ve třech. Připíjíme na zdraví všem," popsal příjemný večer Zelenka.

Eva Holubová ale měla zcela jiné pocity. Herečka na sociální síti prozradila, že Silvestra protrpěla doma se svými vyděšenými pejsky. "Dobré ráno, tak jak? Já s čistou hlavou, půlnoc jsem “oslavila” s našimi pejsky. Tak moc se Eska bála, že jsem ji vůbec nemohla najít. Byla zapasovaná za pohovkou. Udělala jsem ležení na zemi v obýváku, pustila TV, aby přehlušila ten “hon na lišku”, co se venku odehrával. Naštěstí kolem jedné hodiny u nás skončil a my jsme usínali v jednom klubku, já a moji tři psí kamarádi. A tak jsme se před sedmou hodinou taky probudili. Manžel zřejmě vypnul TV, ale nechal nám svítit stromeček. Bylo to velmi silné probudit se ráno, obložena těmi 3 věrnými a oddanými dušemi, otevřít oči přímo do světla," postěžovala si fanouškům na Instagramu.

Kerndl platil tisíce marek pokutu

Hana Mašlíková v posledních letech tráví Silvestra poklidně se svým manželem André Reindersem a jejich synem Andreasem, na některé večírky ale modelka dodnes pobaveně vzpomíná. „Byli jsme doma, přijeli známí, takže jsem jako paní domu měla za úkol hostit a obsluhovat. Jenže to šlo strašně rychle... Pamatuji si jen, že jsem šla pro něco do ledničky a už se nevrátila, usnula jsem v kuchyni. A to ještě zdaleka nebyla půlnoc!“ zavzpomínala kdysi Mašlíková na novoroční faux pas pro web ahaonline.cz.

Dalibor Janda si zase rád připomíná vtipnou historku z dětství. „Jako malého kluka mě rodiče dávali na Silvestra do úschovy k dědovi, aby mohli někam vyrazit za zábavou. Děda mi vyprávěl, že už to zase přijde, že mezi sebou bude zápasit starý a nový rok. Zápas se prý každý rok koná u něj na zahradě a vždycky vyhraje ten nový. Bylo mi to divné, proč vždycky vyhrává nový rok, ale děda tvrdil, že to tak zkrátka je. Jednou, bylo mi asi pět let, jsem se rozhodl, že to musím vidět. Potají jsem se vytratil na zahradu, zvědavý, jak takový zápas bude vypadat. Chvíli jsem tam se strachem postával a pak kolem mě něco přeběhlo, zřejmě kuna. Lekl jsem se a utekl do chalupy. Dědovi jsem pak nahlásil, že asi zase vyhrál ten nový rok,“ směje se hudebník.

Laďa Kerndl zase díky vtipnému nedorozumění na Nový rok nestihl domluvený kšeft. „Jednou jsme měli na Silvestra kšeft v Německu, cestu tam jsme jeli z Moravy snad přes tisíc kilometrů. Ve smlouvě bylo uvedeno jméno vesnice, kde se měla silvestrovská zábava konat, jednalo se o místní hospodu. Když jsme konečně po dlouhých hodinách přijeli na místo, ke svému rozčarování jsme zjistili, že jsme někde úplně jinde. Zkrátka jsme si název vesnice špatně přečetli a ocitli se sice v podobně znějící obci, ale nikdo nás tam nečekal. Tam, kde jsme měli vystupovat, jsme pochopitelně zase chyběli. Výsledek byl katastrofální. Nejenže jsme zbytečně projeli přes dva tisíce kilometrů, nic si nevydělali, ale ještě jsme zaplatili pokutu pět tisíc marek za nedodržení smlouvy,“ popsal zpěvák zážitek, který se mu vryl do paměti.

Související články