Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Natáčení TV Silvestrů bylo plné zvratů: Ovlivnil ho covid i smrt Mira Žbirky

Miroslav Žbirka
Miroslav Žbirka
Zdroj: Profimedia
Miroslav Žbirka

Natáčení silvestrovského pořadu ČT Největší flám s Jiřinou Bohdalovou doprovázelo mnoho nečekaných událostí. Zemřel Miro Žbirka, který měl mít v show několik vstupů a Marie Rottrová onemocněla covidem, kvůli kterému nakonec nemohla zazpívat. Co vše nám nabídne letošní silvestrovský TV program a co se dělo v zákulisí?

Tvůrci Největšího flámu s Jiřinou Bohdalovou do poslední chvilky věřili, že se Miro Žbirka do natáčení uzdraví, "Asi tak deset dnů předtím, než zemřel, jsme dostali zprávu, že je stále s těžkým zápalem plic v nemocnici a že s ním v Silvestru nemáme počítat," sdělil ahaonline.cz kapelník Jiří Dvořák, jehož Boom!Band doprovází zpěváky v pořadu.

Žbirka zemřel přesně v den, kdy se show začala natáčet a autor pořadu Libor Bouček měl prý sérii jeho písní ve scénáři až do poslední minuty. "Ve scénáři k silvestrovskému pořadu mi visela jeho medley (směs největších hitů, pozn. redakce). Nechtělo se mi stále udělat ten krok a smazat blok jeho písní, teď už mi nic jiného nezbývá," řekl zdrcený moderátor.

Smrt oblíbeného zpěváka navíc nebyla jediná smutná událost. První den natáčení dostala covid Marie Rottrová, takže v Silvestru bude také chybět. Diváci ČT se ale dočkají hvězdných hostů a to i v publiku, kde se objeví například Dagmar Havlová, Zdeněk Svěrák, Ivana Gottová a další. Chybět nebude ani sám božský Karel Gott. Toho si lidé budou moci připomenout díky Jitce Zelenkové s Dashou, Monice Absolonové a Markétě Konvičkové. Dámy zapějí největší Gottovy hity – Jdi za štěstím, C´est la vie, Kávu si osladím, Dám dělovou ránu a Lady Carneval.

Nova vsadila na ostřílenou dvojku Sokol - Háma

Jiřina Bohdalová by se měla objevit i v Silvestru na Nově, který se ponese v duchu show Tvoje tvář má známý hlas s podtitulem Utrženi ze řetězu. Herečka si údajně měla v show zazpívat duet s Karlem Šípem.

"Možná by tohle všechno vyšlo, kdybychom u toho nebyli my dva," říká tajemně Háma. "Hned na začátku silvestrovského večírku, který měl být vskutku velkolepý, se vše zkomplikuje a my budeme mít plné ruce práce, abychom poslední den v roce dovedli do zdárného konce a hlavně ho se ctí přežili," dodává moderátor pobaveně.

Večírek bude společně s Hámou mít pod taktovkou známý vtipálek Ondřej Sokol. Jestli přijde i Bohdalová a zda proběhne slíbená show Jiřího Bartošky s delfíny na Vltavě, zjistíte v pátek ve 20.40 hod. na Nově.

Nekorektní humor Kozuba pobaví diváky Primy

Štěpán Kozub v silvestrovské show 7 pádů Honzy Dědka opět předvede svůj humor, který je pro některé jedince za hranou. 

Způsob zábavy Kozuba a jeho ostravské partičky Tři tygři mnohdy překračuje hranice korektnosti a nejinak tomu bude i ve speciálu s Honzou Dědkem. Kozub obdaruje moderátora vibrátorem a jako bonus přidá historky o setkání s šedesátiletou prostitutkou nebo o svém vyšetření varlat. Když režisér Vojtěch Nouzák herce poprosí, aby se mírnil, vytasí se Kozub s morbidním vtipem o znásilněné holčičce. 

"Ty srabe a to jsem ho nechtěl říct," usadí komik zděšeného režiséra. Jak si Honza Dědek nakonec poradí s neřízeným hostem, můžete sledovat v pátek ve 20:05 na Primě.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky