Bizarní youtuberka Shopaholicadel často pořádá live streamy na sociální síti TikTok, kde žadoní všechny sledující o zasílání peněz a také odpovídá na různé dotazy. Tedy pokud na to má zrovna náladu. A když náladu nemá, snadno se rozčílí a je schopná svému partnerovi Davčovi pořádně naložit i před zraky všech, kteří zrovna stream sledují. Adéla nejde pro ostrá slova daleko, s Davidem mluví arogantním tónem, a když na to přijde, klidně mu i zakáže jít na záchod.

Davčovi došla trpělivost

David si dosud nechával její hrubé jednání líbit. Podle mnohých totiž ani neměl na vybranou. Spousta lidí Davida podezírá z toho, že Adélu trpí proto, aby měl kde bydlet a nemusel chodit do práce. Jenže Davidovi v jednu chvíli také došla trpělivost a konečně dokázal, že si umí také bouchnout do stolu a Adéle říct, co si o ní myslí.

„Ku**o mi říkat nebude!”

O tom, co se mezi Davidem a Adélou stalo, se všichni dozvěděli od tiktokera, který si říká Hokejka 94. Ten totiž zveřejnil hlasové zprávy, které mu měla Adéla v inkriminovaný večer zasílat. „David se urazil, začal bejt na mě hnusnej a nechal mě tady v autě. Jsem tady u nějaký benzínky v Praze a nevím, co mám dělat,” říká Adéla Pulcová v jedné z hlasových zpráv. „Jako promiň, ale ku**o mi říkat nebude,” dodává vzápětí rázně. Adéla následně začala vyhrožovat, že bude řídit zpátky domů sama, i když nemá řidičský průkaz.

Jedním z důvodů bylo i to, že měla hlad a bála se, že její oblíbený fast food bude mít zavřeno. Nebyla to ale jen Adéla, kdo měl nervy v kýblu. Z Davidova odchodu z auta byl prý rozhozený i pes, a to tak, že si nervozitou pozvracel. Tedy alespoň tak to tvrdí samozvaná influencerka. Následně se ale dvojice (ne)překvapivě znovu udobřila a hraje si na ten nejšťastnější pár. Alespoň do doby, než David opět vyruší Adélu při streamování.

Související články