Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Shopaholicadel u Davči narazila: Ztratil nervy, nechal ji v autě a řekl jí ku**o

Shopaholicadel a David
Shopaholicadel a David
Zdroj: Se souhlasem Adély Pulcové
Shopaholicadel a David

Samozvaná influencerka Shopaholicadel je na svého partnera Davida častokrát i během živých vysílání dost zlá. Zvyšuje na něj hlas, zatímco na něj apeluje, aby nemluvil nahlas a neprobudil sousedy, nadává mu a jednou mu dokonce zakázala jít „kakat”. David se ale celou dobu snažil výbuchy emocí své partnerky přehlížet. Jenže opravdu platí, že se tak dlouho chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. 

Bizarní youtuberka Shopaholicadel často pořádá live streamy na sociální síti TikTok, kde žadoní všechny sledující o zasílání peněz a také odpovídá na různé dotazy. Tedy pokud na to má zrovna náladu. A když náladu nemá, snadno se rozčílí a je schopná svému partnerovi Davčovi pořádně naložit i před zraky všech, kteří zrovna stream sledují. Adéla nejde pro ostrá slova daleko, s Davidem mluví arogantním tónem, a když na to přijde, klidně mu i zakáže jít na záchod. 

Davčovi došla trpělivost

David si dosud nechával její hrubé jednání líbit. Podle mnohých totiž ani neměl na vybranou. Spousta lidí Davida podezírá z toho, že Adélu trpí proto, aby měl kde bydlet a nemusel chodit do práce. Jenže Davidovi v jednu chvíli také došla trpělivost a konečně dokázal, že si umí také bouchnout do stolu a Adéle říct, co si o ní myslí. 

„Ku**o mi říkat nebude!”

O tom, co se mezi Davidem a Adélou stalo, se všichni dozvěděli od tiktokera, který si říká Hokejka 94. Ten totiž zveřejnil hlasové zprávy, které mu měla Adéla v inkriminovaný večer zasílat. „David se urazil, začal bejt na mě hnusnej a nechal mě tady v autě. Jsem tady u nějaký benzínky v Praze a nevím, co mám dělat,” říká Adéla Pulcová v jedné z hlasových zpráv. „Jako promiň, ale ku**o mi říkat nebude,” dodává vzápětí rázně. Adéla následně začala vyhrožovat, že bude řídit zpátky domů sama, i když nemá řidičský průkaz.

Jedním z důvodů bylo i to, že měla hlad a bála se, že její oblíbený fast food bude mít zavřeno. Nebyla to ale jen Adéla, kdo měl nervy v kýblu. Z Davidova odchodu z auta byl prý rozhozený i pes, a to tak, že si nervozitou pozvracel. Tedy alespoň tak to tvrdí samozvaná influencerka. Následně se ale dvojice (ne)překvapivě znovu udobřila a hraje si na ten nejšťastnější pár. Alespoň do doby, než David opět vyruší Adélu při streamování. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky