Po soutěži Survivor se vrátila moderátorka a influencerka vyhublá na kost. Nyní už má zpět pár kilogramů, začala opět běhat a na jejím těle je to opravdu znát.

Single život

Před soutěží Survivor se Nicol rozešla se svým dlouholetým přítelem Kubou. Už během jejího pobytu na ostrově bylo jasné, že to nebyl definitivní rozchod. V rámci odměn za vyhrané hry získala Nicol od Kuby, jakožto od svého přítele, dopis. Po návratu z Dominikánské republiky se spolu dokonce objevili na veřejnosti. Návrat ovšem nevyšel, nyní je půvabná blondýnka opět sama. "S Kubou už pár měsíců nejsem, a protože jsem ani na Instagramu nesdílela to, že jsme zase spolu, necítila jsem povinnost oznamovat konec," prozradila svým sledujícím.

Sexy snímky

Snímky Nicol v prádle ovšem nejsou žádná provokace pro bývalého partnera nebo vystavování pro potenciální nové nápadníky. Influencerka uzavřela spolupráci se známou značkou spodního prádla a zmiňované fotografie byly tak výsledkem její práce. Snímky ovšem nejsou vůbec lascivní, fanoušci se v komentářích shodují na tom, že jsou decentní a perfektní.

Související články