Její narození očekával celý svět. A jakmile to přišlo, spustila se lavina zájmu, lidé chtěli o prvním společném dítěti Angeliny Jolie a Brada Pitta vědět všechno. Shiloh se rychle stala jedním z nejslavnějších dětí světa. „Brad a Angie byli svou malou holčičkou naprosto posedlí. Zbožňovali ji od okamžiku, kdy ji prvně viděli," říká člověk blízký oběma hercům. "Hned věděli, že je předurčena pro velké věci.“

Dnes, o 14 let později, nemohou být Brad a Angelina na svou dceru pyšnější.

Skromná a zábavná

"Je skromná, má hodně empatie pro lidi, co na tom nejsou dobře, a na svůj věk je překvapivě moudrá," říká zdroj, který dodává, že i když v okolí vždycky život Shiloh působil jako jedno velké tajemství, je to ve skutečnosti jen typická dospívající.

"Shiloh miluje zábavu a pořád se snaží své sourozence rozesmívat," pokračuje zdroj. "Ostatní mají vždycky radost, když je kolem."

Vyrostla v centru pozornosti

Přestože je od dětství zvyklá na neustálý zájem médií, ti, kteří ji znají nejlépe, jsou ohromeni její skromností.

"Na tom mají největší zásluhu Brad a Angie. Snažili se jí dát normální dětství a chránit ji, “vysvětluje zdroj. "Pro Shiloh to bylo občas divné, zvlášť když procházeli na letišti a všude svítili kamery a blesky fotoaparátů."

Brad a Angie vždy osvětlili tyto situace tím, že s dětmi mluvili a žertovali. Měli vždy svůj způsob, jak je uklidnit a dát jim pocit bezpečí.

Težké období

Když Angelina v září 2016 požádala o rozvod s Bradem poté, co ho nařkla z fyzické potyčky s adoptovaným synem Maddoxem na palubě soukromého letadla, nesla to Shiloh ze všech dětí nejhůř.

"Byl to pro ni rozrušující a matoucí čas," prozradil zdroj s tím, že Shiloh naprosto zbožňuje svého otce a velmi ho litovala, ale zároveň taky miluje svou mámu a vycítila Angelininu úzkost.

Uprostřed války

"Byly chvíle, kdy se Shiloh cítila chycená uprostřed rozvodové války, ale rozhodla se nezůstat stranou," pokračuje zdroj. "Vnímala oba úhly pohledu, aniž by některého z rodičů za jeho postoj soudila."


Přes vlastní pocity zmaru a bolesti se snažila Shiloh maximálně podporovat sourozence, kteří chaotický rozkol rodičů nesli také těžce.

"Neustále mluvila s bratry a pomohla jim překonat jejich úzkosti. Vymýšlela prý také spoustu her pro mladší sourozence, aby se nemohli zabývat spory Brada a Angeliny," myslí si rodinný přítel. "Její vnitřní síla pomohla celému klanu překonat tohle velmi těžké období."

Všemi milovaná...

Schopnost malé Shiloh motivovat a inspirovat ostatní ji údajně dělá populární také u jiných dětí. "Žila po celém světě a našla si spoustu přátel všude, kde byla, včetně Londýna, Francie a dokonce i Kambodže," říká známý Angeliny a dodává, že Shiloh s přáteli zůstává v kontaktu prostřednictvím Skypu a e-mailu.

Od rozchodu rodičů tráví Shiloh většinu času v Kalifornii. „Miluje to tam,“ říká zdroj s tím, že v Americe má Shiloh svou nejmilejší kamarádku, hvězdu seriálu Stranger Things Millie Bobby Brownovou. „Ráda s ní jezdí na skateboardu, chodí plavat nebo si zahrát fotbal, “pokračuje zdroj.

Obvykle je první, kdo vstřelí gól

Shiloh je do fotbalu strašně zapálená a je poměrně talentovanou hráčkou. Věnuje se evropské verzi tohoto sportu a ostatní děti ji vždy chtějí ve svém týmu - až tak moc dobrá je. Obvykle je první, kdo vstřelí gól.

Krom sportu prý dcera herecké dvojice zbožňuje také... Kouzelnické triky! "Shiloh má vlastní balíček karet plus pláštěnku a cylindr, “ uvedl zdroj. "Zatím vystupuje nejvíc se svými mladšími sourozenci, kteří jsou více než šťastní, pokud jí někdo z nich může dělat asistentku!"

Shiloh se také vášnivě zajímá o historii, umění a architekturu, což nejspíš podědila po svém otci.

Kopie svého otce

"Jak dospívá, je jasné, že Shiloh čím dál víc kopií svého táty. MAjí stejné zájmy a rádi spolu mluví o životním prostředí, klasických filmech a knihách. Mají zvláštní pouto,“ všiml si rodinný kamarád.

A i když je víc než pravděpodobné, že Shiloh byla požehnána hereckým talentem svých rodičů, dala najevo, že neplánuje dělat kariéru jako oni.

Hudební vášeň

Shiloh by totiž raději než u filmu skončila u muziky. "Až bude starší, chce mít místo ve vlastní kapele. Je posedlá rockovou hudbou a na svojí kytaru už dokáže zahrát skoro každou píseň od Nirvany, “ uzavřel zdroj s tím, že Brad a Angelina svou dceru v jejím snu plně podporují. "Prostě chtějí, aby byla šťastná a budou na ni hrdí bez ohledu na to, jakou kariéru zvolí."