Shiloh je v hledáčku médií už od svého narození. Za její první foto časopisy Hello a OK! zaplatily dohromady více než 7 milionů dolarů. Prvorozenou dceru Angeliny Jolie, jejímž otcem je Brad Pitt, chtěl spatřit každý.

Jak bloňdatá holčička rostla, začalo být stále patrnější, že tíhne ke chlapecké módě. Na červeném koberci byla často za "kluka", fotografové v klučičím oblečení Shiloh často nachytali i při nespolečenských událostech.

Přiznání

Před časem proto spekulace o tom, jak to se Shiloh vlastně je, ukončila její matka Angelina. Filmová Zloba přiznala, že Shiloh si oblečení vybírá sama a chce být chlapcem.

"Má ráda obleky. Takže je nosí, jak se má, s kravatou a vhodnými botami. Prostě se rádá obléká jako kluk. Chce být kluk. Museli jsme jí kvůli tomu ostříhat vlasy," řekla Angelina Jolie. "Ráda nosí cokoli v klučičím stylu. Myslí si o sobě, že je jeden z bratrů."

O transexualitě malé Shiloh se pak začalo mluvit ještě víc, když jeden z jejích outfitů pochválila zpěvačka Amber Rose, která přitom dítko nazvala "Johnem".

"Nevypadá John Jolie Pitt úžasně?" ptala se svého času na Instagramu. "Narodil se do rodiny, která je pro něj ideální."

K příspěvku pak zpěvačka přidala hashtagy #transděti #milujtesvédětibezohledunacokoli a #podpora.

Veřejná podpora

Ani jeden z rodičů Shiloh její sexualitu od té doby otevřeně nekomentoval. Přesto se holčička už dočkala podpory americké LGBT komunity.

"Bylo by mi potěšením si s ní někdy promluvit," nechal se slyšet Chaz Bono, syn zpěvačky Cher, který se původně narodil jako holka. "Vyrůstat ve světle reflektorů a pod dohledem médií pro ni může být složité."

Ať už se Shiloh rozhodne být v budoucnu kýmkoli, jedno má jisté - podporu svých rodičů.