Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Shiloh Jolie-Pitt má narozeniny:Jak vypadá nejzvláštnější dcera Brada a Angeliny

Shiloh s matkou Angelinou Jolie a sestrou Zaharou
Shiloh s matkou Angelinou Jolie a sestrou Zaharou
Zdroj: Profimedia
Shiloh s matkou Angelinou Jolie a sestrou Zaharou

Shiloh Jolie-Pitt slaví své 14. narozeniny. Přiblíží se tak o krůček blíž svému velkému snu - stát se chlapcem. Na tom pracuje od nejužšího věku, protože se od prvních let života snaží oblékat jako chlapec, v čemž ji vydatně podporuje její matka Angelina Jolie. Ta už dokonce potvrdila, že malá Shiloh si přeje být klukem a považuje se v rodině za "jednoho z bratrů".

Shiloh je v hledáčku médií už od svého narození. Za její první foto časopisy Hello a OK! zaplatily dohromady více než 7 milionů dolarů. Prvorozenou dceru Angeliny Jolie, jejímž otcem je Brad Pitt, chtěl spatřit každý.

Jak bloňdatá holčička rostla, začalo být stále patrnější, že tíhne ke chlapecké módě. Na červeném koberci byla často za "kluka", fotografové v klučičím oblečení Shiloh často nachytali i při nespolečenských událostech.

Přiznání

Před časem proto spekulace o tom, jak to se Shiloh vlastně je, ukončila její matka Angelina. Filmová Zloba přiznala, že Shiloh si oblečení vybírá sama a chce být chlapcem.

"Má ráda obleky. Takže je nosí, jak se má, s kravatou a vhodnými botami. Prostě se rádá obléká jako kluk. Chce být kluk. Museli jsme jí kvůli tomu ostříhat vlasy," řekla Angelina Jolie. "Ráda nosí cokoli v klučičím stylu. Myslí si o sobě, že je jeden z bratrů."

O transexualitě malé Shiloh se pak začalo mluvit ještě víc, když jeden z jejích outfitů pochválila zpěvačka Amber Rose, která přitom dítko nazvala "Johnem".

"Nevypadá John Jolie Pitt úžasně?" ptala se svého času na Instagramu. "Narodil se do rodiny, která je pro něj ideální."

K příspěvku pak zpěvačka přidala hashtagy #transděti #milujtesvédětibezohledunacokoli a #podpora.

Veřejná podpora

Ani jeden z rodičů Shiloh její sexualitu od té doby otevřeně nekomentoval. Přesto se holčička už dočkala podpory americké LGBT komunity.

"Bylo by mi potěšením si s ní někdy promluvit," nechal se slyšet Chaz Bono, syn zpěvačky Cher, který se původně narodil jako holka. "Vyrůstat ve světle reflektorů a pod dohledem médií pro ni může být složité."

Ať už se Shiloh rozhodne být v budoucnu kýmkoli, jedno má jisté - podporu svých rodičů. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky