Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Shakira a Piqué odjeli do Česka a oznámili rozchod: Spekuluje se o nevěře

Shakira a Gerard Piqué
Shakira a Gerard Piqué
Zdroj: Profimedia
Shakira a Gerard Piqué

Vztah zpěvačky Shakiry a španělského fotbalisty Gerarda Piqué dospěl po více jak jedenácti letech do svého konce. Slavná dvojice to oznámila během své návštěvy České republiky, kam se vydali, aby během baseballového zápasu podpořili svého syna Milana. Už několik týdnů se ve španělských médiích spekuluje o tom, že měl být fotbalista zpěvačce nevěrný. 

Dlouhou dobu byli mnohými považování za dokonalý pár. Zpěvačka Shakira a fotbalový obránce Gerard Piqué spolu byli více jak jedenáct let. Z jejích lásky vzešli dva synové a nic nenasvědčovalo tomu, že by v jejich vztahu existovaly jakékoliv problémy. 

Teď ale vyšlo na povrch, že byl opak pravdou. Pětačtyřicetiletá hudební hvězda a její o deset let mladší parter v sobotu oznámili, že se rozcházejí. Společné prohlášení vydali jen několik málo týdnů poté, co se poprvé objevily spekulace o tom, že měl být fotbalista zpěvačce nevěrný. Ta jej podle webu Mirror měla údajně s jinou ženou načapat v posteli. 

Děti jsou na prvním místě

„S politováním musíme potvrdit, že se naše cesty rozešly. Pro dobro našich dětí, které jsou u nás na prvním místě, žádáme všechny o respektování našeho soukromí. Děkujeme za pochopení,” sdělila zpěvačka prostřednictvím svého publicisty. Jak uvádí španělský web El Periodico, Shakira se po údajné nevěře s partnerem nijak nemazlila a nekompromisně jej vyhodila z domu. 

Gerard Piqué od té doby prý žije jako utržený ze řetězu. Každý večer vyráží s kamarády na nejrůznější večírky a vrací se domů až nad ránem. 

Před dětmi předstírají, že se nic nestalo

Přestože už spolu nejsou několik dní, oficiální prohlášení bývalí partneři vydali až v sobotu, když se společně účastnili mezinárodního baseballového zápasu v Hluboké nad Vltavou. Tam dorazili proto, aby mohli podpořit svého syna Milana, který se baseballu dlouhodobě věnuje. Podle webu Americanpost.news se k sobě ovšem expartneři chovali velmi odměřeně a během zápasu spolu nestrávili prakticky žádný čas.

Zatímco Shakira se ale snažili působit vesele, usmívala se na všechny strany a neodmítla dokonce společnou fotku s fanoušky, Piqué se pozornosti spíše vyhýbal. Z místa konání zápasu se nakonec vraceli domů odděleně. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky