Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vztah Shakiry a Piquého se začal rozpadat už při návštěvě v Česku

Shakira a Gerard Piqué
Shakira a Gerard Piqué
Zdroj: Profimedia
Shakira a Gerard Piqué

Krásná zpěvačka má k naší zemi rozporuplný vztah, nejen, že se zamilovala do jihočeského města Hluboká nad Vltavou, které loni navštívila, aby podpořila syna Milana na baseballovém turnaji, ale navíc se tu rozešla s manželem. Jedno je jisté, na Česko zpěvačka nejspíš nikdy nezapomene.

Česko mohlo být pro světově úspěšnou zpěvačku Shakiru oblíbenou destinací. Bohužel však nadšení z baseballového turnaje v malebné jihočeské Hluboké nad Vltavou vystřídalo rozčarování z rozchodu s manželem.

Přece jen spolu byli dvanáct let a udržet před českými fanoušky, kteří se samozřejmě chtěli se slavným párem fotit, chtělo notnou dávku sebezapření. Přemáhat se musela především Shakira, která manžela opustila. Měla ho údajně najít v posteli s jinou ženou.

Piqué se chodil často bavit do nočních klubů

Podle deníku El Periodico navštěvoval hojně zpěvaččin manžel, fotbalista Gerarda Piquého, noční kluby, kde byl viděn s nejrůznějšími ženami. A prý to rozhodně nebylo na přátelské úrovni. Fotbalista se choval odvázaně a rozhodně ne jako milující manžel.

Vztah Shakiry a Piquého se vždy zdál být idylický, ale bohužel vše asi nebylo tak růžové, jak se na první pohled mohlo zdát. Vše vyvrcholilo tím, když načapala Shakira otce svých synů Milana a Sashy přímo při činu. 

Následně odletěli právě do Čech na baseballový turnaj staršího syna. Nejprve se snažili nedávat najevo, že už netvoří pár, ale pozorným divákům neuniklo, že se k sobě jindy zamilovaná dvojice vůbec nemá a že spolu komunikují výhradně pouze ohledně dětí.

Shakira se na baseballovém zápase na jihu Čech velmi bavila

Shakira ten víkend trávila především se starostou hlubockého Sokola, Davidem Šťastným, který jí chtěl krásné město ukázat a bránit jí před nájezdy fanoušků. 

„Bydlela v hotelu Štekl, víc než o Hluboké jsme se bavili o baseballu,“ prozradil téma jejich rozhovoru pro denik.cz Šťastný. Ten jako průvodce chtěl, aby si hlavně užila klidný víkend se synem a sportem, který mají tak rádi. Piqué dorazil do areálu až den po své ženě a zápas si dle diváků také velmi užíval.

Nakonec to bylo právě v Česku, kde pár oznámil rozchod a domů už se vraceli každý zvlášť.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky