Sexy Kylie Minogue: Koho milovala?

Sexy Kylie Minogue: Koho milovala?
Sexy Kylie Minogue: Koho milovala?
Zdroj: www.isifa.com
Prohlédněte si všechny fotografie (8)

O téhle drobné krásce snily tisíce mužů. Připomeňme si ty, kteří ji milovali…

První láska Jason Donovan

Kylie se narodila v Melbourne v rodině úředníka a kostymérky. Díky matce se záhy dostala do televize. Jako osmiletá už hrála v seriálu The Sullivans, v kterém jen tak mimochodem debutoval i Mel Gibson (55). O čtyři roky později přišel seriál Skyways, kde se poprvé potkala s Jasonem Donovanem (42). Chodit spolu začali v roce 1984.

  • Kouzelného páru si brzy povšimli producenti a Kylie a Jasona obsadili do seriálu The Neighbours (Sousedé), který odstartoval jejich kariéru. Společně nazpívali slavný duet Especially For You. Dětské lásky ale obvykle nevydrží… Tento osud neminul ani Kylie a Jasona. Kylie už zářila na poli pop music s hity Locomotion, I Should Be So Lucky a dalšími, když se v roce 1989 rozešli.

Kylie Minogue, Jason Donovan

Rozervaní rockeři

Jestli byl důvodem rozchodu Michael Hutchence (+ 37), zpěvák skupiny INXS, to ví jen Kylie. Rozervaného rockera každopádně potkala v roce 1989 a zamilovala se do něj až po uši. Byl totiž jejím dokonalým protikladem stejně jako uhlazeného »slušňáka« Jasona – byl divoký, temný, uhrančivý. „Mým koníčkem je kazit Kylie,“ smál se tehdy Hutchence.

  • Jejich vztah skončil po dvou letech kvůli Michaelovým věčným avantýrám. Rozervaní rockeři ji však přitahovali dál. O pár měsíců později prožila románek s Lennym Kravitzem (46), říká se, že i natáčení slavného duetu Where The Wild Roses Grow (1995) s Nickem Cavem (53) provázel vášnivý flirt.

Kylie Minogue

Trpí na muzikanty

Na konci 90. let a na počátku nového století se Kylie dařilo v práci, ale milostný život pořád připomínal spíš horskou dráhu. Pár měsíců chodila s bohatým podnikatelem a známým playboyem Timem Jefferiesem (44), kterého vyměnila za modela a zpěváka Jamese Goodinga (36). Vydrželi spolu skoro tři roky, mezitím se ale na scéně objevil další zpěvák Robbie Williams (37), který s Kylie natáčel duet Kids.

  • O pár let později Williams přiznal, že se mu Kylie moc líbila, vše se prý slibně rozvíjelo, ale on to nakonec pokazil. „Točili jsme klip a závěrečná scéna vyžadovala, aby se Kylie svlékla do kalhotek. Mě na to ale nikdo neupozornil, a tak jsem se, když si odložila, začal přihlouple hihňat. Asi jsem ji tím urazil,“ vzpomíná Williams. Z lásky tak nebylo nic, krásná zpěvačka se poohlédla jinde – začala si se zpěvákem skupiny Jamiroquai Jay Kayem (41).

Kylie Minogue

Olivier Martinez ji zachránil

Ani tento vztah však neměl dlouhé trvání. Kylie totiž okouzlil charismatický francouzský herec Olivier Martinez (45). I když občas probleskovaly zprávy, že jí často zahýbá, jejich vztah vydržel čtyři roky. A byl to prý právě on, kdo jí pomohl zvládnout těžkou životní zkoušku.

  • V roce 2005 jí totiž lékaři diagnostikovali rakovinu prsu. Zpěvačka musela přerušit své turné, odříct všechny nabídky a začít se léčit. Naštěstí nad zákeřnou nemocí nakonec zvítězila. A i když láska s Olivierem skončila, dodnes ho považuje za svého blízkého přítele, s nímž se často vídá.

Kylie Mingoue

Provdá se za zajíčka?

Zhruba rok byla Kylie sama, věnovala se práci, kterou kvůli nemoci zanedbávala, a charitě, kterou po svém vítězství nad rakovinou rozjela ještě intenzivněji než předtím. Pak se jí ale do cesty postavil žhavý španělský model Andrés Velencoso Segura (32) a byla z toho láska jako trám. Pár nedbá na zlé jazyky, které si neodpustí upozornit na velký věkový (10 let) i výškový rozdíl (Kylie měří pouhých 152 cm a Velencoso 188 cm), a dokonce prý plánuje svatbu a založení rodiny.

  • Kylie totiž po dětech moc touží a doufá, že jí to i přes vyšší věk a podstoupenou chemoterapii vyjde. Držíme palce!

Kylie Minogue

KAFE.cz pro vás zjistilo

Kylie Minogue se 2. března promění v antickou bohyni Afroditu během svého koncertu pod střechou pražské O2 Areny. Pořadatelé slibují velkolepou podívanou a spoustu „vychytávek“. Fanouškům v prvních řadách se díky třiceti vodním fontánám dostane pořádně mokrého zážitku, někteří účinkující se budou dokonce vznášet nad hlavami diváků. Jste-li fanoušky Kylie, ale máte raději pohodlí domova, taneční dovednosti můžete otestovat u hry Dance Central pro herní konzoli Xbox, která obsahuje zpěvaččin hit Can’t get you out of my head. Díky senzoru Kinect k vybláznění nepotřebujete žádný klasický ovladač – tím je vaše vlastní tělo.

Video tip KAFE.cz z youtube.cz

Tip KAFE.cz

O celebritách si nyní také přečtěte na www.story.cz.

Kylie Minogue miluje ryby a hovězí

Recept podle Kylie Minogue na partnerském webu 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Králova řeč mu přinesla Oscara

Milují ho ženy všech věkových kategorií. A to i přesto, že Brit Colin Firth (50), který je čerstvým držitelem Oscara v kategorii Nejlepší herec,…

Akční letáky