Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Krasavci ve Varech: Kotek, Klus a Polívka nedají ženám spát

Vladimír Polívka
Vladimír Polívka
Zdroj: Profimedia
Vladimír Polívka

Filmový festival v Karlových Varech je vždycky plný tuzemských i světových hvězd, a proto si každý fanoušek přijde na své. Nás zaujalo několik nejžhavějších krasavců, kteří ženám doslova nedají spát. I když je pravda, že většina z nich je zadaná a do víru festivalu přijela i se svými partnerkami nebo rodinami. 

Věčný snowboarďák Vojta Kotek

Jakmile se Vojta Kotek před sedmnácti lety objevil ve filmu Snowboarďáci, fanynky z něj opravdu šílely. A přestože od natáčení už uplynula dlouhá doba, cititelky na něj nikdy nezapomněly. Ani sám Kotek tomu prý úplně nerozumí, proč u dívek a žen pořád vzbuzuje tolik vášní.

Nadšeným fanynkám možná ale nebude vadit, že je Vojta po dlouhé době znovu zamilovaný. Herec využil festival k tomu, aby všem oficiálně představil svou novou přítelkyni, kterou vzal na premiéru filmu Atlas ptáků. Podle Blesku milenci hned po Varech vyráží na společnou dovolenou.

Charismatický Tomáš Klus

Právem patří mezi naše nejpopulárnější zpěváky. Nejen, že skvěle vypadá, ale díky podmanivému hlasu a chytlavým písničkám má pořád spousty oddaných příznivců. Když si před lety našel současnou manželku Tamaru, a stal se postupně otcem tří dětí, nejedna ctitelka to pořádně oplakala. 

Během koncertů ale Tomáš svým fanynkám vždycky všechno vynahradí. Ve Varech se na pódiu dostal do obrovské euforie. I když chvíli pršelo, skákal do davu, přidával jeden hit za druhým a vůbec se nenechal přemlouvat k dalším přídavkům. A s jednou divačkou, která si Tomáše přišla poslechnout v zelené pláštěnce, si dokonce zatančil. 

Fascinující Vladimír Polívka

Je mladý, pohledný a jakmile se objeví na filmovém plátně, dívky a ženy z něj jdou do kolen. Stačí vzpomenout na snímek Ženy v běhu, kde si střihl roli atraktivního trenéra. Navíc se zdá, že aktuálně syn slavných herců nikoho nemá. Neznámé dívky mu údajně píšou na sociálních sítích ve dne v noci, on si prý ale jen tak někoho k tělu nepustí.

Sympatického herce si jeho příznivci mohli naživo užít v talkshow, kterou moderoval Libor Bouček. Kromě Vladimíra pozvání přijal i Patrik Děrgel známý ze seriálu Ordinace v růžové zahradě nebo modelka Denisa Dvořáková. Ta před časem chvíli randila s hercem Jakubem Prachařem.

Přitažlivý Jakub Štáfek

Z mladého puberťáka, který začal hrát v seriálu Ulice, se postupem času stal zajímavý mladík s vypracovanou postavou. Nikdy se netajil tím, že slečny, které ho znaly z televize, se mu samy nabízely. Jakub přesto dával přednost spíše dlouhodobějším vztahům. A nedávno s přítelkyní Dominikou přivítal na svět první dceru, které dal překrásné jméno Olívie.

Do Varů herec vyrazil s celou rodinkou, i s kočárkem proto drandil po lázeňské kolonádě. Štáfek má na festivalu i pracovní povinnosti, společně s kolegyní Veronikou Khek Kubařovou tady představil kontroverzní film Vyšehrad.

Vladimír se narodil do herecké rodiny, jeho tatínkem je herec Bolek Polívka a maminkou Francouzka Chantal Poullain. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky