Oblíbená herečka žije s populárním hudebníkem a hercem Vojtou Dykem už třináct let. Své ano si řekli v roce 2019. Společně mají syna Aloise. Dyková má z předchozího vztahu ještě dva syny Cyrila a Františka.

Přirozené stárnutí

Tatiana patří mezi ty ženy, které stárnou s grácií a hlavně přirozeně. Nejspíše za to může i názor jejího manžela na ženskou krásu. "Nejradši mě má nenalíčenou, co nejméně výstřední... I když má mě asi radši atraktivní, ale vlastně co nejvíc přirozenou," přiblížila preference svého manžela v rozhovoru pro Extra. Ani herečka samotná není žádnou velkou fanynkou přehnaných estetických úprav. "Já už bych si nikdy nenechala zmenšit prsa, ani zvětšit zadek, takhle jsem spokojená," zavtipkovala s nadsázkou na toto téma neboť v minulosti žádnou z těchto operací nepodstoupila. "Já si myslím, že všechny ženy by se měly zeptat svých mužů, jestli se jim líbí všechny ty umělotiny na sobě a hodně namalovaný obličeje, a byly by asi celkem překvapený, že odpověď bude, že ne," dodala.

Spolu proti všem

Herečka tentokrát zazářila na slavnostní premiéře filmu Bratři. Na červeném koberci se ukázala v sametových minišatech s velmi hlubokým dekoltem. Její manžel Vojta Dyk na ní mohl oči nechat. Vždy, když se tento pár objeví na veřejnosti, působí stále zamilovaně jako na začátku vztahu. Tatianu a Vojtu dělí od sebe osm let věkového rozdílu. Právě kvůli tomu, že je herečka starší, jim málokdo dával šance na udržení vztahu. Společně překonávají všechny nástrahy a to dokonce i takové jako jsou moderní technologie. Ty jsou oříškem hlavně pro Tatianu. „Nemám ani žádné sociální sítě. Děti se mi samozřejmě vysmívají a mně je to úplně jedno,“ prozradila v Show Jana Krause. To Dyk je na sociálních sítích sice aktivní, ale rozhodně nepatří mezi influencery nebo každodenní přispěvatele.

Související články