Sex ve městě slaví 20 let! Jak moc se změnily hlavní postavy?

Sex ve městě
Více fotografií k článku:
36 fotografií

Kultovní seriál Sex ve městě slaví právě dnes dvacet let od uvedení prvního dílu. Od roku 1998 do roku 2010 bylo natočeno sedm řad seriálu a to konkrétně 94 dílů a dva celovečerní filmy. Všechny mají čtyři hlavní postavy - nerozlučné přítelkyně, které řeší vztahy, sex, muže a to stále dokola.

Samozřejmě děj seriálu má mnoho odboček, zajímavých zvratů, je plný inteligentního humoru, projde jím mnoho dalších postav, ale jeho hlavním tématem je prostě a jednoduše sex a to ve všech jeho podobách. A nesmíme zapomenout ani na úžasné kulisy New Yorku, ve kterém se většina scén odehrává a na módní kreace. Zvláště hlavní hrdinka novinářka Carrie Bradshaw, kterou s chutí ztvárnila Sarah Jessica Parker, předvedla v seriálu bezpočet úchvatných outfitů, které braly dech miliónům divaček.

Kromě již zmíněné Sarah Jessiky Parker v Sexu ve městě zazářily také Kim Cattrall coby nenasytná Samantha Jones, Kristin Davis coby nenapravitelná romantička Charlotte York a konečně Cynthia Nixon, která ztvárnila na první pohled chladnou Mirandu Hobbes.       

Seriál Sex ve městě posbíral desítky nejrůznějších ocenění, mezi nimi i šest prestižních cen Emmy a osm Zlatých glóbů. V roce 2000 získala Zlatý glóbus za svůj výkon v seriálu také Sarah Jessica Parker.

V galerii najdete fotografie hlavních postav a můžete se podívat, jakou proměnou za dvacet let prošly.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek