Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sex ve městě slaví 20 let! Jak moc se změnily hlavní postavy?

Sex ve městě
Sex ve městě
Zdroj: Profimedia
Prohlédněte si všechny fotografie (36)

Kultovní seriál Sex ve městě slaví právě dnes dvacet let od uvedení prvního dílu. Od roku 1998 do roku 2010 bylo natočeno sedm řad seriálu a to konkrétně 94 dílů a dva celovečerní filmy. Všechny mají čtyři hlavní postavy - nerozlučné přítelkyně, které řeší vztahy, sex, muže a to stále dokola.

Samozřejmě děj seriálu má mnoho odboček, zajímavých zvratů, je plný inteligentního humoru, projde jím mnoho dalších postav, ale jeho hlavním tématem je prostě a jednoduše sex a to ve všech jeho podobách. A nesmíme zapomenout ani na úžasné kulisy New Yorku, ve kterém se většina scén odehrává a na módní kreace. Zvláště hlavní hrdinka novinářka Carrie Bradshaw, kterou s chutí ztvárnila Sarah Jessica Parker, předvedla v seriálu bezpočet úchvatných outfitů, které braly dech miliónům divaček.

Kromě již zmíněné Sarah Jessiky Parker v Sexu ve městě zazářily také Kim Cattrall coby nenasytná Samantha Jones, Kristin Davis coby nenapravitelná romantička Charlotte York a konečně Cynthia Nixon, která ztvárnila na první pohled chladnou Mirandu Hobbes.       

Seriál Sex ve městě posbíral desítky nejrůznějších ocenění, mezi nimi i šest prestižních cen Emmy a osm Zlatých glóbů. V roce 2000 získala Zlatý glóbus za svůj výkon v seriálu také Sarah Jessica Parker.

V galerii najdete fotografie hlavních postav a můžete se podívat, jakou proměnou za dvacet let prošly.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU