Seriál Sex ve městě vznikal v letech 1998 až 2004 a měl 94 epizod. U diváků se stal doslova fenoménem, a proto se fanoušci dočkali ještě dvou celovečerních filmů.

Velikou radost lidem po celém světě udělali režiséři, když oznámili, že se chystají natočit dalších deset dílů kultovního seriálu. Z původní čtveřice hereček ale odmítla svou účast na projektu pětašedesátiletá Kim Cattrall, která hrála smyslnou Samanthu. Důvodem byly její neshody se Sarah Jessicou Parker alias hlavní hrdinkou Carrie Bradshaw.

„Není to tak, že bych ji neměla ráda. Nikdy jsem to neřekla a nikdy nic takového neřeknu. Samantha zkrátka není součástí tohoto příběhu, ale vždy bude součástí naší party,“ napsala nedávno Sarah Jessica Parker na svůj Instagram.

Minisérie And just like that ukázala realitu, zub času je neúprosný

Minisérie s názvem And just like that bude bez Samanthy pouze ve složení Carrie, Miranda a Charlotte. Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon a Kristin Davis se ale svých rolí skvěle zhostily i bez čtvrté kamarádky a natáčení si náramně užívají.

Takto pohromadě fanoušci herečky neviděli téměř dvacet let, o to větší šok byl pro ně zub času, který se na všech hvězdách viditelně podepsal.

Kristin Davis prošla evidentně škálou omlazujících procedur, přesto už by jí dvacet nikdo netipoval. Cynthia Nixon na place působí také celkem svěže, v soukromí bez make-upu byste ji ale nejspíš nepoznali. Největší změnou vzhledu však prošla bezesporu Sarah Jessica Parker, která se rozhodla stárnout přirozenou cestou.

Sarah Jessica Parker nepodléhá trendům, botoxu se i před šedesátkou vyhýbá

Sarah Jessica Parker se nenechala vtáhnout do botoxového trendu hollywoodských hvězd a na fotkách z natáčení ukázala nejen vrásky, ale také šedivé vlasy.

Hereččin strhaný vzhled veřejnost překvapivě nadchl, zvlášť ženy totiž oceňují, že Parker ukazuje realitu stárnutí bez plastik a omlazujících procedur, které jsou bohužel fenoménem dnešní doby.