Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných hyen vymyslela novou boudu na naše celebrity. Jak už jsem řekla, k bulváru patří sex. A nejvíc samozřejmě táhne sexuální život celebrit!

Sex domýšlený

Sledovačky známých osobností jsou pro nás denním chlebem. Jedině tak lze totiž vypátrat, s kým kdo tráví večery. Třeba minulý týden…Herec a muzikant Ondřej Brousek opustil svou ženu Adélu Gondíkovou kvůli mladší herečce Anně Remkové. Když ale fotografové Annu sledovali, zjistili, že kráska chodí s jiným mužem. Vyfotili je, jak se líbají, objímají a vcházejí společně do jednoho domu/bytu. To stačí k tomu, aby se napsalo, Brousku, s tímhle ti zahýbá! a dodá se, že ti spolu strávili ŽHAVOU noc (co by také jiného dělali, že jo). Noc plnou vášní prý prožila už i naše ještě nerozvedená Lucie Bílá, která si po premiéře muzikálu Carmen odvedla domů (cituji) „dva exoticky vyhlížející mladé muže. S vlasatým kytaristou se v garáži dlouze políbila. Jak večírek pokračoval, si můžeme jen domýšlet.“

Sexuální zpověď

Zatímco o večírku Lucky se dvěma mládenci si můžeme jen domýšlet, její manžel Noid o tom, jak je na tom se sexem neváhal pohovořit. Nedávno sdělil, že je už 60 dní bez sexu (chudák), ale že to zvládá (uff!). Záhy na to nezapomněl přidat k dobru, že jeho manželství s Luckou se nerozpadá kvůli sexu, jak by se z původního vyjádření „jsme jako bratr a sestra“ mohlo zdát. „Lucka je nejlepší milenka, jakou jsem poznal,“ prozradil Noid. Otázkou tedy i nadále zůstává, proč dva lidé, kteří si rozumějí, mají se rádi a klape jim to i v posteli, připravují rozvod.

Žilková jako bonus

Dělat s celebritami povídání o sexu není celkem nic příjemného. Málokdo o tom dokáže mluvit otevřeně s cizím člověkem. A tak to řešíme dotazníky, které se posílají slavným lidem e-mailem. Snadněji položíte otázky typu „Používáte erotické hračky a pomůcky a jaké?“ písemně, a dotyčný na ni ve skrytu počítače snadněji odpoví. Vždy ale přemýšlíme, komu takový dotazník pošleme a koho naopak vyloučíme hned, protože něj zaručeně neodpoví. V kategorii NE byla až do tohoto týdne i Veronika Žilková. A pak… Paní Veronika se zničehonic rozhovořila o milostném životě svého zemřelého otce, muzikanta Václava Žilky. Označila ho za sukničkáře, který nenechal jednu ženu na pokoji. „Měl výhodu, že neexistoval bulvár. Kdyby existoval, byl by na titulních stránkách denně. Myslíte si, že když někdo hraje na flétnu, tak nešoustá?“ Moc pěkně to řekla! A já už čekám na další pikanterie, které se dozvím z jejího dotazníku. Má ho od rána v mailu. Taky se těšíte?