Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Šetřivá Kate: Na svatbu švagra oblékla už notně obnošené šaty

Kate s Williamem a dětmi na svatbě Meghan a Harryho
Kate s Williamem a dětmi na svatbě Meghan a Harryho
Zdroj: Profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (21)

Vévodkyně Kate už od počátku svého vstupu do veřejného života dávala jasně najevo, že ona není rozmazlená bohatá holčička, ale rozumně smýšlející žena, která si je schopna vzít jeden model i několikrát. A to i přesto, že je neustále v hledáčku fotografů a že u žen jejího postavení to není obvyklé.

Na svatbě svého švagra Harryho tímto svým jindy sympatickým jednáním tak trochu všem vyrazila dech. Svou pověstnou šetrnost totiž korunovala tím, že model, který oblékla na svatební obřad, měla na sobě dokonce už počtvrté!

Poprvé jej oblékla v roce 2015 na křest své dcery Charlotte. Outfit, který je mixem lehkého kabátku a jednoduchých propínacích šatů ve smetanové barvě alespoň pokaždé doplnila o jiný fascinátor nebo klobouček.

Nicméně, odborníci na módu se shodují, že královská svatba není vhodnou chvílí na to, aby žena následníka trůnu všem dokazovala, jak šetřivá je. Její čin by totiž mohl být také chápán tak, že pro ni událost roku, jak je svatba Harryho a Meghan médii označována, nebyla dostatečně okázalou událostí, aby si na ni oblékla nějaký speciální model.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky