Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

David Prachař geny dětem nepředal: Dcery jsou kopií svých slavných maminek

Linda Rybová, děti, Mariana Prachařová
Linda Rybová, děti, Mariana Prachařová
Zdroj: Profimedia
Linda Rybová, děti, Mariana Prachařová

Mariana Prachařová má se svým nevlastními sestrami Josefínou a Rozárkou skvělé vztahy. Děvčata dokonce společně vyrazily na Slovensko na wellness. Ačkoliv mají všechny stejné geny ze strany otce, podobu po Davidovi Prachařovy nezdědila ani jedna z jeho dcer. 

Své slavné maminky Mariana, Josefína ani Rozárie rozhodně nezapřou. Zatímco Mariana Prachařová je věrnou kopií herečky Dany Batulkové, její mladší sestry Josefína a Rozárka  zase jako by z oka vypadly Lindě Rybové.

Byť bývá zvykem, že dívky jsou věrným otiskem svých otců, v případě Davida Prachaře geny nezafungovaly a ani jedna z dcer mu není podobná.

Jedno ale mají sestry Prachařovy společné, a to zálibu v cestování. Nejen kvůli tmelení rodinných vztahů se proto trio rozhodlo vyrazit na Slovensko a užít si dovolenou v přírodě. 

Boží místo uprostřed lesa

"Sesterské trio vyráží na Slovensko na holčičí wellness trip. A tahle oblast na Slovensku je teda překrásná. Vůbec jsem tuhle část neznala a přitom je kousek od Prahy i Bratislavy. Moc doporučuju si sem zajet. Je tu toho k prozkoumání vážně dost," okomentovala Mariana Prachařová sesterský výlet, ze kterého se pravidelně ozývala svým fanouškům na Instagramu.

"Tři a půl hodinky od Prahy a dostanete se na takovýhle boží místo uprostřed lesa. To wellness s výhledem a relaxační hudbou mě včera málem uspalo. Kolem je krásná příroda, spousta stezek a možností kam vyjet," pochvalovala si nejstarší ze sester Prachařových. Děvčata byly z cestování po Slovensku natolik nadšené, že prý do budoucna možná pravidelné společné cestování zařadí na seznam každoročních letních aktivit. 

"Jak málo stačí ke štěstí, když máte ty nejlepší ségry. Děkuju, že jste to se mnou absolvovaly, a cítím ve vzduchu nějakou každoroční, sesterskou a cestovatelskou, tradici," dodala Mariana odhodlaně. 

Sestry Prachařovy zdědily vzhled po svých maminkách

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky