Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Přitažlivý embryolog i jiná Denisa: Nové tváře Slunečné zamíchají dějem

Eva Josefíková
Eva Josefíková
Zdroj: Instagram
Eva Josefíková

Seriál Slunečná se mezi diváky stane snad ještě oblíbenějším, pokud to tedy vůbec jde. Dějem totiž zamíchají nové tváře, které do seriálu momentálně nastupují. Je jí třeba Vladimír Polívka, který si zahraje sexy embryologa nebo Eva Josefíková, jenž nahrazuje těhotnou Veroniku Arichtevu a ztvárňuje Denisu.

Všichni už netrpělivě čekali, kdo nahradí těhotnou Veroniku Arichtevu. Ta hrála mrchu Denisu, ale seriál musela kvůli zvětšujícímu se bříšku opustit. Její postava však ve Slunečné nesmí chybět a taky nebude. Arichtevu nahradí Eva Josefíková.

„Nabídkou na roli jsem byla překvapená. Natáčení je fajn a těšila jsem se, protože polovina štábu na Slunečné je z Modrého kódu. Je to, jako bych se vracela domů,“ svěřila se Josefíková na oficiální facebookové stránce Slunečné.

„V jejím prvním díle to bylo takové zvláštní. V dalším už úplně v pohodě. Snažila se i chovat jako původní Denisa. Za mě ok,“ chválí ji povětšinou diváci. Do rozjetého vlaku nastupuje i Denisa Nesvačilová coby Karolína.

Návrat adoptivní dcery

Ta vyrůstala v dětském domově a Popelkovi se jí ujali. Jen díky nim mohla dokončit školu a odjet pracovat do Irska. Teď se po dvou letech vrací, aby jim vrátila peníze. Je mladá a divoká.

„Deniska je úžasná slečna a velice talentovaná herečka. Není snadné naskočit do rozjetého projektu a zasáhnout tak do příběhu. Ale není to žádná rychle vymyšlená věc. Naši scenáristé vědí, co dělají a vše bylo v plánu už od začátku. Víme, že máte postavu Týnky a Janka rádi, ale vždy se musí něco dít, aby byl každý díl zajímavý a my tak měli co pro vás točit,“ napsala na Instagram Eva Burešová.

Šarmantní doktor nemůže chybět

Ve Slunečné samozřejmě nemůže chybět doktor. Embryologa Lukáše Vernera si zahraje Vladimír Polívka. „Lukáš je Jankův nejlepší kamarád a pracovní parťák na novém projektu. Při té příležitosti Lukáš pozná Týnu a propadne jejímu kouzlu. Má u Týny šanci?“ táží se na Instagramu seriálu.

„Z celkem hezky začatého seriálu, který byl lidský a milý, se stává telenovela se sklony k zákeřnostem, podrazům a intrikám. Doufala jsem, že k tomu nedojde,“ rozčiluje se jedna z divaček. Ostatní se taky zrovna neradují, když vidí, že by mohla Týna skončit s někým jiným než je Janek.

Fiktivní partnerka

Zatím poslední novou postavou je Erika, kterou si zahraje Kristýna Kociánová. „Ta bude mít důležitý úkol! A to hrát fiktivní partnerku Toma, jelikož mu hrozí soud o kluky! Ale úplně hladce to tedy nepůjde,“ lákají diváky scénáristé.

Erika je totiž na Toma, kterého hraje Filip Blažek, moc divoká. Sami ale víte, jak to chodí v romantických seriálech. Co se škádlívá, to se rádo mívá. „Konečně i Tom možná najde svoje štěstí,“ podotýká jedna z příznivkyň. „To mně nové postavy vůbec nevadí, těším se. V životě taky potkáváme nové lidi. Všichni herci, jste moc šikovní, díky za skvělý seriál,“ dodává druhá.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky