Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Seriál Slunečná má hvězdnou posilu. Za Arichtevu přijde rovnocenná náhrada

Veronika Arichteva
Veronika Arichteva
Zdroj: Profimedia
Veronika Arichteva

Seriál Slunečná pláče a fanoušci s ním, odešla z něj totiž divácky oblíbená Veronika Arichteva, kvůli očekávanému miminku. My už ale víme, která herečka Arichtevu ve scénáři nahradí!

Seriál Slunečná se od prvního dílu stal trhákem a fanoušci se zatajeným dechem každý týden očekávají, jak se bude dál život jejich oblíbených postav vyvíjet.

Kvůli koronavirové krizi ale přišly velké změny! Nebylo totiž předtočeno dostatečné množství dílů seriálu a proto vedení TV musela omezit vysílání na pouhý jeden den v týdnu.

To však nebyla jediná změna pro diváky, během karantény oznámila svůj odchod ze Slunečné Veronika Arichteva! Její roli ale ihned obsadila jiná herečka.

Arichteva dala přednost klidnému těhotenství

Veronika Arichteva diváky Slunečné napínala do poslední chvíle. Herečka stále tvrdila, že jí scénáristé upraví roli na míru, a že možná i její postava bude těhotná.

Když ale vláda konečně uvolnila restrikce a mohlo se natáčení vrátit jakž takž k normálu, Arichteva z ničeho nic cukla, a rozhodla se přeci jen hvězdný seriál opustit.

"Rozhodla jsem se být zodpovědná a i kvůli tomu všemu, co se v posledních měsících kolem nás děje, zbytečně neriskovat svoje (miminka) zdraví. A hlavně bych se už nevešla do záběru. Děkuju celý partě! Ráda bych řekla, že vás budu sledovat, ale tuším, že od září budu sledovat jinou love story," rozloučila se na svém Instagramu. 

Šípu se mezitím podařilo skrz člena štábu vypátrat, že už na místo Arichtevy do Slunečné nastoupila jiná herečka, která ji nahradí.

Zprvu to vypadalo, že by se mohla Veronika Arichteva v budoucnu do Slunečné vrátit, jeden ze členů štábu Slunečné ale naší redaktorce prozradil, že je místo už dávno obsazené.

Fanoušci se tak brzy dočkají úplně nové tváře! Jakou bude mít náhradní postava úlohu ve scénáři je zatím přísně tajné a tak se všichni diváci budou muset na novinky ještě počkat! Rozhodně to ale nebude nuda.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky