Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hvězda seriálu Slunečná Maroš Kramár: Na Slovensku hercům nadávají

Maroš Kramár
Maroš Kramár
Zdroj: Profimedia
Maroš Kramár

Maroš Kramár obvykle pendluje mezi Českem a Slovenskem, jelikož má v obou zemích pracovní závazky. Kvůli pandemii koronaviru ale herec zůstává už týdny uvězněn v Čechách!

Maroš Kramár je jednou z hlavních tváří seriálu Slunečná a stejně jako jeho kolegům, i jeho tento úspěšný projekt vynesl mezi herecké celebrity. Kvůli nařízené karanténě vládou ale veškeré natáčení jak filmů, tak seriálů, na několik týdnů muselo být přerušeno. Nyní se situace začíná vracet do normálu, Kramár má ale problém s cestováním do své rodné země, musel by totiž pokaždé zůstávat dva týdny doma a tudíž by nemohl vůbec pracovat.

Kramár nyní nemůže domů na Slovensko!

Maroš Kramár je už několik týdnů v Praze, a domů se jen tak nepodívá. První karanténu má už přitom herec za sebou a to hned na začátku pandemie.

Tehdy se vrátil ze Slovenska a následně strávil dva týdny sám ve svém domečku! "Bydlím v baráčku u vody a karanténu jsem měl jako dovolenou. Hned první dva týdny jsem měl domácí karanténu, protože jsem přijel z Čech. Bylo to krásný. Nikdo za mnou nemohl, já také nikam nechodil a byl jsem se psem sám u vody. Jen mi nosili jídlo. Bylo to skvělý," popsal Kramár deníku Super.

Ačkoliv už probíhá postupné rozvolňování, z Prahy se ještě Maroš Kramár rozhodně nedostane, musel by totiž pokaždé přerušit natáčení a to vzhledem k jeho vytíženosti není ani možné. "Teď už je na Slovensku státní karanténa, to už se bude ale snad pomalu rušit. Musím vyčkat. Přijel jsem proto do Čech na delší dobu, mám tady hodně točení," prozradila hvězda Slunečné! Kramár se také pochlubil, že na rozdíl od některých "celebrit", on do práce nemusel, a nucené volno si užíval.

Kramár nechápe, proč jeho kolegové z branže nemají našetřeno!

V posledních týdnech se zděšené celebrity bez příjmů vrhali i na práce, o které by nejspíš nikdy nezakopli. Barbora Motlová například skončila jako prodavačka v Albertu a není jediná, kdo se v krizi ocitla bez jediné koruny.

To však není případ Maroše Kramára, který prý nouzí netrpěl, a naopak pojal pandemii jako dovolenou.

"U nás na Slovensku nadávají hercům, ať jdeme pracovat. Do velkoskladů nakládat a vykládat. Já jsem naštěstí našetřil, mám z čeho žít. Já nežádám od státu nic. Já chci jen klidně žít a mít práci, abych mohl odvádět daně a oni to pak mohli spravedlivě přerozdělit těm, co nemají," pochlubil se herec výše zmíněnému serveru svou finanční rezervou, díky které nemusel hnout prstem! A vzhledem k tomu, že Kramára nyní čeká hodně práce, nejspíš mu ani nevadí fakt, že se domů na Slovensko ještě nějaký ten pátek nedostane...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky