Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Marek Lambora promluvil o Slunečné: Prozradil, jak to vypadá s koncem seriálu

Slunečná
Slunečná
Zdroj: Instagram
Slunečná

Marek Lambora je jedním z hlavních hvězd Slunečné. Hraje bohatého syna Janka Linharta, který je až po uši zamilovaný do Týny. Je bez debat, že seriál je velmi úspěšný. Mohlo by se tedy točit pořád donekonečna, ale nebude. Konec už je totiž jasný a Lambora o něm promluvil.

Fanoušci Slunečné hltají seriál každý týden. Osudy Týny Popelkové a Janka Linharta je totiž nadmíru zajímají. Jistě by toužili po mnoha dalších řadách, ale jak to všechno dopadne, už je jasné teď. Veřejnosti to prozradil Marek Lambora.

„Pokud vím, je v tuhle chvíli stanoven určitý počet dílů, je daný začátek i konec. Jestli to ale tak zůstane, nevím, možná se plán díky diváckému úspěchu změní,“ řekl Lambora pro magazín Glanc. Je tedy možné, že se děj prodlouží.

Konec seriálu už je daný

„Nedávno jsme se nad tím zamysleli s Evou Burešovou jeden z důvodů podle nás je, že je to jeden z prvních televizních seriálů, kde je hlavní dějová linka o mladých lidech. To tu, myslím, ještě nebylo," podotknul Lambora k tomu, že seriál zažívá nevídaný úspěch.

Příznivci herců jsou jako utržení ze řetězu a píší jim nejrůznější zprávy. Zatímco Lamboru preferují spíše starší ženy, Burešovou milují puberťáci. „Ti jsou velmi odvážní,“ prozradila Burešová v Show Jana Krause s tím, že její nápadníci jsou skutečně náctiletí.

Jak to asi celé dopadne?

„Diváci se zamilovali do našich postav Janka Linharta a Týny Popelkové a tak moc jim fandí, že by si přáli, abychom spolu žili i v reálném životě. Ale my jsme úplně jiní než naše postavy,“ pokračovala Burešová, která, stejně jako ostatní herci během karantény, nenatáčela.

Návrat před kameru nebyla žádná legrace. „Musím říct, že v tomto období je zvláštní pocit, vrátit se zpět před kameru. Jsme všichni trochu nervózní z toho okolí, z roušek, dezinfekcí. Snažíme se ale, aby to na obrazovce nebylo znát. A doufám, že se nám to daří,“ svěřil se Lambora Radiožurnálu.

Evu Burešovou milují mladí kluci

„To, že ten můj výkon nebyl na začátku úplně stoprocentní, jsem začala vnímat až ve chvíli, kdy se řeklo akce. Styděla jsem se, protože jsem dva měsíce byla doma jen s rodinou a najednou máte kolem sebe více lidí. Musíte řešit třeba i doteky nebo lovestory, které ve Slunečné máme,“ vysvětlila Burešová.

Během povinné karantény oba alespoň nabrali síly. „První dva týdny jsem prospal a zbytek jsem strávil řezáním dříví v lese,“ popisoval Lambora, co dělal ve volném čase.

Lamboru vyhledávají starší ženy

To Burešová trávila čas doma na Moravě s rodiči. „Moje maminka dnes celý den seděla u stroje a šila a šila. Tohle malé stvoření, které odmítá jakýkoli klobouk či jinou pokrývku hlavy, mi přineslo roušku a řeklo “mami, já!” Překvapilo mě to a dojalo zároveň. Pak si sedl za stroj a řekl “babi, pomoc?” Já se z něj zblázním. Dojímá mě tahle čistá dušička,“ rozněžnila se nad svým synem Burešová.

„Dneska jsem si udělal procházku - k popelnicím, do krámu a zpět! Nebyl jsem venku nějak dlouho, ale musím říct, že jsem nepotkal jediného člověka bez roušky! Udělalo mi to takovou radost, že jsem se “pod roušku” usmíval,“ napsal na sociální stíti Lambora, který je rád, že už může zase dělat to, co miluje – hrát.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky