Během karantény trpěla spousta žen. Žádná z nich nemohla jít na nehty, vlasy ani jiné procedury. Omezení se přirozeně týkalo i herečky a modelky Kateřiny Klausové, která momentálně hraje v seriálu Slunečná atraktivní Kláru.

Dlouhé vlasy jí v době, kdy se nenatáčelo a kdy stejně musela být doma, vadily. „V průběhu karantény jsem si je sama sundala. Vzala jsem olej a sundala vlasy. Padla i část mých pravých vlasů. Trvalo to asi dvacet minut. Bylo to trošku hysterický,“ řekla super.cz Kateřina.

Skalpovala si hlavu mixérem

Herečka potřebovala příčesky dostat dolů. U kadeřníka to trvá přes hodinu, ale sama to zvládla za pár minut. „Už mám víc takových zkušeností. Ve třinácti jsem si ručním mixérem skalpovala hlavu. Nějaké pásky mě dnes už nemůžou rozhodit,“ svěřila se.

„Mikádo byla moje značka, dlouhý vlasy, když jsem si hrála na princeznu, mě bavily tak měsíc. Zůstanu takto. Natáčím Slunečnou dál. Dopředu nevidím, ale nějakou dobu bych určitě měla zůstat a doufám, že se Klára ještě vybarví,“ prozradila o seriálu Slunečná.

Ta už zažila během natáčení i velmi odvážné scény, jelikož její postava Klára se s ničím nepáře. „S Filipem Tomsou ani s Markem Lamborou jsem se neznala, ale první natáčení proběhlo tak, že jsme byli polonazí, opití a po párty, takže jsme se spřátelili velmi rychle,“ řekla herečka Blesku.

Kluci si užívají její odvážné modely

„Kluci jsou hrozně fajn a pokaždé se těší, v jakém kostýmu se zase předvedu. Klára totiž chodí v hodně krátkých sukních i topech. Vypadá trochu jako lehká holka,“ podotkla herečka, která je za roli v romantickém seriálu ráda.

„Psalo mi několik lidí, kteří si předplatili díly dopředu. Moc se jim to líbí. Je to změna od všech těch kriminálek a stříleček,“ uvedla Klausová. Navzdory svému velmi něžnému vzhledu se totiž často objevovala v kriminálkách.

Jednou z nich je třeba detektivní série Živé terče. Ve filmu Lída Baarová ji režisér Filip Renč obsadil do role Adiny Mandlové. Vidět jste ji mohli také v komediích Špindl nebo Seznamka. Ráda se věnuje golfu a modelingu.