Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak dopadne Slunečná: Lambora a Burešová naznačili, co bude s jejich postavami

Lambora Burešová
Lambora Burešová
Zdroj: Profimedia

Slunečná má předem naplánovaný počet dílu. V roce 2021 by měl populární seriál skončit. Tato myšlenka se divákům vůbec nelíbí. Herci se vyjadřují ke konci seriálu opatrně, něco přeci jen ale hlavní protagonisté prozradili. 

Seriál Slunečná se od prvního dílu stal doslova trhákem ve sledovanosti a sesadil z trůnu dlouho zaběhnuté projekty konkurenčních televizí. Příběh lásky Týny a Janka si našel diváky všech věkových kategorií a ti by si přáli, aby seriál pokračoval donekonečna, podobně jako třeba Ulice, která běží už neuvěřitelných patnáct let. To ale tvůrci Slunečné neplánují a už nyní je jasné, že vznikne pouze omezený počet dílů. 

Marek Lambora Marek Lambora Zdroj: Profimedia

Ze Slunečné před časem odešla Veronika Arichteva, která během natáčení otěhotněla a rozhodla se dát přednost rodinnému životu. Nedávno oznámil konec svého působení také sympaťák Vladimír Polívka, který má zase přehršel nabídek a nestíhal by proto časově náročné natáčení.

Kdo ale v seriálu nemůže chybět, jsou ústřední postavy Marek Lambora a Eva Burešová. Jejichž filmová láska je pro herce však spíše na obtíž. Diváci je totiž už několik měsíců spojují i v reálném životě a oba musí opakovaně vysvětlovat, že opravdu netvoří pár. "Jsou lidi, kterým se seriál hrozně líbí, a ještě nechtějí, aby byla Týna s Jankem, protože v tu chvíli by seriál skončil," uvedli Lambora s Burešovou ve vysílání Českého rozhlasu s tím, že diváci už nejspíš tuší, že se blíží konec Slunečné. Bude ale happyend?

Eva Burešová a Marek Lambora Eva Burešová a Marek Lambora Zdroj: Profimedia

"Myslím si, že to s námi dopadne dobře," odpověděla Eva Burešová na otázku, zda Týna a Janek budou spolu.

Lambora a Burešová také naznačili, že seriál skončí ve chvilce, kdy se ústřední postavy dají dohromady, což prý mnoha lidem nedochází. „Pak je tu druhá skupina, která to chce, ale neuvědomuje si, že když se to stane, bude konec. Slunečná nebude nekonečný seriál," shodují se herci.

Jak a kdy přesně příběh lásky skončí, zatím nikdo netuší. I když je určitý počet epizod naplánovaný, tvůrci ho mohou ještě natahovat. Vše bude nejspíš záležet na sledovanosti.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU