Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Burešová o konci Slunečné: V Týně něco zlomí a uvědomí si některé věci

Eva Burešová
Eva Burešová
Zdroj: Profimedia

Eva Burešová je momentálně velmi populární. Vystupuje snad ve všech televizích, ale za slávu vděčí seriálu Slunečná, kde hraje hlavní roli Týny Popelkové. Všichni jsou zvědaví, kam se bude děj seriálu ubírat, a právě to nedávno Burešová prozradila.

Slunečnou milují všichni bez rozdílu věku. Důkazem toho jsou reakce seniorů v domově důchodců, kam zavítaly hlavní hvězdy populárního seriálu. V době pandemie se je rozhodla potěšit Eva Burešová společně s Romanem Tomešem a Terezou Brodskou.

„V této době, kdy jsou všichni pořád zavření, jsem tušila, že by jim naše návštěva mohla udělat radost, a jsem ráda, že jsme to splnili. Protože za mě tedy udělali spíš velkou radost oni nám. S Romanem Tomešem jsme se shodli, že to bylo jako malé divadelní představení,“ svěřila se pro CNN Prima News Eva Burešová.

„Jsem moc rád, že tady bylo tolik lidí, a jsem moc rád, že jsme si vytvořili poměrně hezkou rodinnou atmosféru,“ doplnil ji Roman Tomeš.

Eva Burešová Eva Burešová Zdroj: Profimedia

Radost měla také Tereza Brodská, pro kterou měla návštěva obzvláště silný význam. „Ono to dopadlo tak výborně, protože tady byla tahle mladá krev, Evička Burešová a Roman Tomeš, takže to bylo hrozně milé,“ radovala se Tereza Brodská.

„A protože mám sama maminku v LDN, chápu, co to pro ty lidi znamená, když tam může někdo přijít a potěšit je. Hlavně mě hrozně potěšilo, že někteří mohou být na Vánoce se svojí rodinou. To bohužel u nás nejde,“ smutnila.

Senioři Slunečnou bezesporu milují, a tak herce přivítali s otevřenou náručí. „S nimi to tady bylo bezvadné. Fakticky byli výborní a moc nás pobavili a potěšili,“ radovala se jedna z rozveselených důchodkyň, která nevynechá jediný díl.

Eva Burešová, Bára Jánová Eva Burešová, Bára Jánová Zdroj: Profimedia

Burešová jim dokonce prozradila, kam se bude děj seriálu ubírat. Všem je jasné, že Janek a Týna by měli skončit spolu, ale co by to bylo za love story, kdyby je cestou nepotkávaly komplikace. Na rozuzlení si tedy diváci budou muset ještě počkat.

„My už jsme naznačovali, že s postavou Karolíny, kterou hraje Deniska Nesvačilová, se v Týně něco zlomí a uvědomí si některé věci. A možná udělá ten krok k tomu, aby byli všichni diváci spokojení a moji rodiče také,“ prozradila Burešová v pořadu Showtime.

I když by v reálném životě Janka nechtěla, je to pro ni postava s charakterem. „Mně se na Jankovi líbí, že se nevzdává. On o tu Týnu prostě bojuje. Ona toho má moc k řešení a je taková až moc racionální, tak Jankovi utíká. Ale on to nevzdává a je vytrvalý, to se mi na něm líbí,“ řekla Eva webu eXtra.cz.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU