Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Seriál o šíleném Roubalovi: Oběti svazoval do kozelců, uškrtily se vlastní vahou

Případ Roubal/Hynek Čermák
Případ Roubal/Hynek Čermák
Zdroj: TV Nova
Případ Roubal/Hynek Čermák

Minisérie Případ Roubal vznikla na motivy skutečných událostí. V jejím středu stojí sériový vrah Ivan Roubal (Hynek Čermák), jedna z nejděsivějších a zároveň nejkontroverznějších figur tuzemské porevoluční kriminalistiky. 

Do premiéry Případu Roubal režisérky Terezy Kopáčové zbývá jen pár dní. První díl bude na Voyo exkluzivně uveden už tento pátek, tedy 26. listopadu. Minisérie s Hynkem Čermákem, Davidem Švehlíkem, Dagmar Havlovou Veškrnovou, Janem Čenským a dalšími hvězdami nyní představuje plnohodnotný trailer. Třídílná série, kterou v produkci Pavla Berčíka a Ondřeje Zimy z Evolution Films režírovala Tereza Kopáčová. 

Dagmar Havlová se vrací na obrazovky Dagmar Havlová se vrací na obrazovky Zdroj: TV Nova

Kromě napínavé dramatizace samotného Roubalova případu se tvůrcům podařilo vytvořit vizuálně velmi věrnou evokaci atmosféry devadesátých let. K ní i ke své úloze představitelka jedné z hlavních postav Případu Roubal, státní zástupkyně Markéty, Dagmar Havlová Veškrnová říká: „Líbilo se mi, že to je pravdivý příběh, a myslím, že právě i to zaujme diváky. Já v té době žila, četla o případu v novinách a zaujalo mě, jak to scénář vše skvěle popisuje. A pak mě samozřejmě zaujalo, jak byla napsána moje role.”

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU