Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Šeredová: Ukázala prsa a zas je jednička

Zdroj: Profimedia.cz

Modelka Alena Šeredová žije už delší dobu v Itálii. Do Česka přijíždí jednou za čas. Dokáže ale na sebe strhnout pozornost víc než kdokoli jiný. Vždycky to uměla, šikulka…

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných hyen vymyslela novou boudu na naše celebrity. Dneska si řekneme pár slov o známé modelce.

Zapletalova favoritka

Alena je vicemiss České republiky z roku 1998. Titul jí tehdy unikl o vlásek, porota dala přednost Kateřině Stočesové. Alena se ale těšila přízni tehdejšího prezidenta soutěže Miloslava Zapletala (o tom, na základě čeho pan Zapletal rozdával dívkám svou přízeň, se šuškalo ledacos, ale žádná z nich to nahlas nepotvrdila). Na Miss World proto jela místo Kateřiny ona, vůbec s ní všichni jednali, jakoby vítězkou byla právě ona.

Alena Šeredová

Odchod do Itálie

Když pak Aleně začala být škatulka česká „missmodelka“ těsná, odešla do Itálie. Do Česka posílala přes média zprávy, jak skvěle se jí tam daří. Když jsem s ní dělala první rozhovor, čišelo z ní sebevědomí a netajila se tím, že tam hodlá zůstat (a vdát se). Vzpomínám si, že mě pobavil způsob, jak mluvila. V té době byla v Itálii sotva rok, ale už měla „hrooozné“ problémy s češtinou – sem tam jí vypadlo české slovíčko a mluvila se silným italským přízvukem.

Alena Šeredová, Gianluigi Buffon

Diamanty pohasly

Sen se jí splnil. I když na svatbu s brankářem Gianluigim Buffonem zatím nedošlo, Alena je doma v Itálii a je celebrita. Svou pozici hvězdy si chce ale udržet i v Česku, a tak sem tam přijede na nějakou akci a… Minulý týden se objevila na Diamantovém plese, oblékla si rafinovaně průhledné černé šaty, pod které si „zapomněla“ vzít podprsenku, a bylo to. Třpytivé diamanty odsunula na druhou pozici, všechny zajímala jen její ňadra. Alena prostě ví, jak na to!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky