Selena Gomez se stala slavnou už jako holčička, když se objevovala na kanále Disney Channel. A čím víc rostla, tím slavnější byla. Vydávala hit za hitem a jejími plakáty si tapetovali chlapci i dívky po celém světě své pokojíčky.

Jenže Selena ve skutečnosti nebyla šťastná. Její psychické výkyvy, problémový vztah s Justinem Bieberem a neustálé kolísání váhy ji dostaly až na počátek psychického konce. Stačilo málo, a zpěvačka by dopadla opravdu zle.

Transplantace ledviny

Poslední roky pro ni nebyly vůbec snadné. Transplantovali jí ledvinu, což jí mělo pomoct vyléčit autoimunitní onemocnění, které se jmenuje lupus a kterým už několik let trpí. Také byla hospitalizována kvůli nízkému počtu bílých krvinek.

Léčila se i se záchvaty paniky, trpěla depresemi, úzkostmi a stavy bezmoci. Několikrát skončila v péči odborníků. Naposledy se léčila dialektickou behaviorální terapií z hraniční poruchy osobnosti.

Když Selena vyšla z léčebny, vypadala jako koblížek. Nejenže měla nějaké to kilo navíc, ale bylo vidět, že je nateklá a léčba asi nebyla žádný wellness pobyt. Po dlouhodobém užívání antidepresiv i jiných léků zpěvačka dost přibrala a tu sexy kočku z videoklipů by v ní hledal málokdo.

Štíhlá a sexy

Nepřidal jí ani šťastný páreček ve složení Justin Bieber a modelka Hailey Baldwin, který se neustále všude ukazuje. Selenu to však na druhou stranu nakoplo, šla do sebe a nyní vypadá skvěle. Běhá, chodí na dlouhé procházky a hlavně žije zdravě.

A zatímco o tom, že je korpulentní, se psalo pořád, teď, když je štíhlá, si toho média nevšímají. Každopádně je skvělé, že Gomez vypadá opět dobře, zdravě a vyrovnaně.