Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ukaž kůži! Selena Gomez má trauma dětské hvězdy, skončila v léčebně

Selena Gomez
Selena Gomez
Zdroj: Profimedia

Už od osmi let se pohybovala před objektivy fotoaparátů. Ve velmi útlém věku byla modlou teenagerů a matky chtěly mít takovou dceru. Selena Gomez se ale dobře necítila a po dlouhé době se rozhodla promluvit o tom, jak s ní bylo zacházeno.

Poprvé se dostala do povědomí diváků v seriálu Barney a přátelé. Bylo jí osm let. Její kariéra úspěšně pokračovala, když získala jednu z hlavních rolí v Kouzelnících z Waverly. Plynule se rozjížděla i její pěvecká kariéry.

Píseň Come and get it znají snad všichni na světě. Jenže! Selena Gomez byla v té době velmi mladá a byla nucena do role, která jí nebyla sympatická.

Začátek kariéry

„Až budeš připravený, přijď a vezmi si to. Nemusíš mít starosti, tohle je otevřená pozvánka. Budu sedět přímo tady, opravdu trpělivá. Celý den, celou noc budu čekat v pohotovosti. Nejsem tak stydlivá, ukázat, že tě miluji, nelituji toho,“ zpívá v písni a je zcela jasné, o co jde. Sama dnes hovoří o tom, že cítila, jak z ní v některých klipech dělají sexy ženu. Byla přitom mladou dívkou.

Řekla to říjnovému číslu magazínu Allure. „Dělala jsem různé věci, ale nebyla jsem to opravdu já. Byl na mě vyvíjen tlak, abych vypadala více dospěle na mém albu Revival. Chtěli, abych ukázala více kůže. Nemyslím si, že jsem to byla já,“ prohlásila expřítelkyně Justina Biebera a rapera The Weeknda.

Come and get it má velmi odvážný text

Revival bylo album, které vyšlo v roce 2015. Seleně bylo 23 let. Na přebalu byla nahá a vyšlo k němu velmi odvážné video k písni Hands to myself. V dnešní době má už svoji kariéru pod kontrolou a líbí se jí, že se stala podnikatelkou.

„Je toho víc, co mám pod kontrolou. Mám kontrolu nad svým životem a nad vším, co dělám. Jsem ráda, že můžu říct ano, vím, co dělám,“ uvedla. Stres z práce ji před dvěma lety dostal až do léčebny pro duševně choré, kde se musela postavit na vlastní nohy.

V klipu Hands to myself byla až příliš odhalená

„Měla jsem vždycky široké spektrum emocí a nevěděla jsem, jak je kontrolovat. Bylo to komplikované. Jakmile jsem zjistila něco více o tom, kdo jsem, byla jsem na sebe hrdá. Cítila jsem se dobře, protože jsem věděla, že nejsem sama a že se z toho dostanu,“ svěřila se Selena.

Jednou z chyb bylo, že brala moc vážně sociální sítě. „Jsem silná v mnoha ohledech, ale mám citlivé srdce,“ tvrdí herečka. Vyjadřovala se hlavně v rámci hnutí Black lives matter, jenž upozorňuje na zvýšenou policejní brutalitu vůči jiným rasám.

„Bylo toho tolik, co jsem nevěděla. Byla jsem naštvaná na to, jak se s lidmi zachází a že mám v životě lidi, kteří se tím zaobírali roky a vyprávěli mi příběhy, které mi nikdy předtím neřekli,“ smutní Selena, která je dnes už vyrovnaná sama se sebou, ale ne vždy tomu tak bylo.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky