Dvaačtyřicetiletá Hedvika je i vášnivou sportovkyní a příležitostnou modelkou. Dle jejích sociálních sítí žije velmi aktivním životem. Před prací pro TV Prima pracovala jako tisková mluvčí zdravotnické záchranné služby Jihomoravského kraje.

Zálety v manželství

Šebrle byl více než dvacet let ženatý s matkou jeho dvou dětí Evou. Jejich cesty se rozešly poté, co Šebrle opakovaně řádil na večírcích po boku půvabných dam a to převážně z televize Prima. Například v roce 2018 to na jednom z večírků opravdu přehnal. Na party po tiskovce televize Prima se opil a líbal se sekretářkou ředitele televize. S půvabnou slečnou večírek opustil nad ránem v taxi.

Rozchod a nová láska

Ještě v době rozvodu randil olympijský vítěz z Atén s půvabnou cukrářkou Lenkou. Sympatickou blondýnku sbalil přes Instagram. Jejich vztah ovšem dlouho nevydržel. K rozchodu se Šebrle příliš nevyjadřoval. Jen letmo se o něm zmínil letos v červnu v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. Není tak jasně zřejmé, jak dlouho se svým novým objevem, kolegyní Hedvikou, randí. Nejspíše se jedná o čerstvou lásku.

Společná dovolená?

S půvabnou blondýnkou toho už Šebrle stihl za krátkou dobu hodně. Trojnásobná maminka se za ním například vydala do Tater. Tam se úspěšný sportovec věnoval mladým desetibojařům, kterým předával své bohaté zkušenosti. Ze známého a oblíbeného místa turistů sdíleli oba dva téměř totožné snímky a to dokonce ve stejný čas. To byla opravdu zvláštní náhoda.

Související články