Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Saskia Burešová má problémy s páteří: Bolesti jí bránily i v práci

Saskia Burešová
Saskia Burešová
Zdroj: Profimedia
Saskia Burešová

Moderátorka Saskia Burešová patří k těm vůbec nejznámějším tvářím českých televizních obrazovek. Před kamerou se objevuje už několik desetiletí a diváci ji často obdivují za to, že během let prakticky vůbec nezestárla. Jenže zatímco ve tváři vypadá moderátorka stále až neuvěřitelně svěže, tělem pokročilejší věk pociťuje. 

Při pohledu na moderátorku Saskii Burešovou se až zdá, že se jí snad podařilo zastavit čas. Mnozí se shodují na tom, že už léta vypadá prakticky stejně a vůbec nestárne. I proto se několikrát spekulovalo, zda si moderátorka k mladšímu vzhledu nedopomohla plastickou operací nebo různými estetickými zákroky. To ale hvězda České televize rázně odmítá. 

Jen studená voda

„Nedělám pro to vůbec nic (pro mladistvý vzhled, pozn. red.). Přes deset let jsem nebyla na kosmetice a nemám ani žádné botoxy a podobné hlouposti. Každé ráno si ale omývám obličej vlažnou a pak studenou vodou. A když vyloženě nemusím, tak se moc nelíčím. Pleť tak odpočívá,” prozradila Saskia Burešová před časem v rozhovoru pro Aha!

Problémy s páteří

Ani dietám Saskia Burešová neholduje. Přesto ale pravidelně cvičí. Ne však proto, že by se chtěla udržovat fit, ale kvůli problémům s páteří, které ji dlouho trápí. Leckdy byly bolesti od páteře natolik silné, že ji dokonce omezovaly v práci. 

„Saskia je profík, ale několikrát jsem zažila, když jsme točili Kalendárium, že jsme museli dávat pauzu. Fakt s tím má problémy. Je to nepříjemné, protože mívá bolesti. Prý teď nejezdí už ani besedy, které měla ráda. Prostě to cestování tam a zpět, pobyt na pódiu ji už nedělá dobře,” řekla před lety pro VIPstory.cz jedna z pracovnic České televize. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky