“My jsme se vlastně znali už snad dvacet let. Mezitím ale byla období, kdy jsme se nevídali, já žila v zahraničí, tak jsme se tak míjeli. Ale v podstatě se dá říct, že se náš vztah vyvinul z dlouholetého kamarádství,” popsala Šárka Vaňková pro Kafe.cz s tím, že jsou takové vztahy občas možná pevnější, než náhlá vzplanutí.

Jinak než v přátelském duchu na sebe Šárka a Petr začali pohlížet ve Strašnickém divadle, kde oba hrají ve hře Presidenti. Zatímco Petr Vondráček zde ztvárňuje prezidenta, jeho nyní již přítelkyně hraje političku, která je jeho milenka. A právě během zkoušek se do sebe zamilovali.

Vztah vypadá vážně, Šárka Vaňková již poznala nejen Petrovu dceru Aničku, se kterou si skvěle rozumí, ale také jeho maminku. “Už jsme se viděli i s rodiči. Petr poznal moji maminku a já tu jeho. Je moc hodná a milá, takže to myslím proběhlo dobře,” řekla zpěvačka s úsměvem.

Po boku slavných mužů

V minulosti Šárka Vaňková randila s muži zvučných jmen, například režisérem Filipem Renčem nebo zpěvákem Danielem Hůlkou. Poté se s tehdejším partnerem Karolem přestěhovala na Slovensko, kde žila sedm let a pracovala mimo hudební průmysl. Po návratu strávila dva roky po boku hudebníka Richarda, se kterým se však letos na jaře v tichosti rozešla.

Petr Vondráček má dceru Aničku ze vztahu s herečkou Barborou Janatkovou. Vztah jim ale neklapal, a tak se po vzájemné dohodě rozešli. Se svou třináctiletou dcerou má ale herec a hudebník skvělý vztah a jak přiznala pro server Extra.cz Šárka Vaňková, stačily se obě již spřátelit natolik, že se po dívce zpěvačce stýská, když ji delší dobu nevidí.

Související články