Petr Vondráček a Šárka Vaňková spolu tvoří pár od loňského roku, kdy mezi nimi přeskočila jiskra, poprvé se ale setkali před mnoha lety.

Nakonec k jejich sblížení došlo díky společným zkouškám v divadle. „To byly ty hodiny a hodiny na těch zkouškách,“ popsala zpěvačka v Show Jana Krause.

„My jsme se předtím dlouho znali, podle statistik má tenhle druh seznámení vyšší šance na dlouhodobou výdrž. Jelikož, když do toho vlítnou, tak už vědí o co jde a nekupujou zajíce v pytli,“ doplnil svou lásku Vondráček. „My se známe čtrnáct let,“ snažila se do příběhu Vaňková doplnit časovou osu, podle jejího partnera ale došlo k prvnímu setkání ještě mnohem déle.

Poprvé jsme se potkali v Lucerně

„Vlastně dvacet, poprvé jsme se potkali v Lucerně, pak jsme se ale nevídali. Vlastně jsme navázali kontakt teprve před rokem,“ vysvětlil herec.

„Při jednom vzpomínkovém koncertě jsme se setkali a pak jsme společně naplánovali muzikál s písněmi Ivety Bartošové a vyšlo to,“ pochlubila se Šárka Vaňková, která už ve svém věku pomalu přemýšlí nad svatbou a založením rodiny.

Zpěvačka se netajím tím, že by ráda časem vztah s Petrem Vondráčkem posunula na vyšší úroveň a stala se vdanou paní. „Já bych se jako každá žena chtěla jednou vdát,“ přiznala zpěvačka, její partner ale nadšení z veselky příliš neopětoval.

„Můžu se napít, nějak mi vyschlo,“ okomentoval nervózně Vondráček, který se evidentně do chomoutu zatím nežene. Zda nakonec vztah bude mít happyend, nebo skončí jako kratší románek, je aktuálně ve hvězdách. Přemluvit starého mládence k oltáři totiž rozhodně nebude jednoduché.

Související články