Manželé Grossovi ve vile vychovávali své dvě dcery, Natálii a Denisu. V roce 2015 ovšem bývalý premiér, který se po odchodu z politiky živil jako advokát, podlehl vážné nemoci. ALS postiženého postupně zanechá prakticky zcela ochrnulého. Jeho vdova Šárka se nyní rozhodla, že přišel čas dům, ke kterému se vážou smutné vzpomínky celé rodiny, prodat.

Inzerát o prodeji luxusní vily je snadno k nalezení na stránkách realitní kanceláře. Podle něj je rozloha domu je větší než 500 metrů čtverečních, navíc v budově nechybí řada vymožeností, o jakých si většina lidí může nechat jen zdát.

Vila má šest ložnic

V přízemí se nachází předsíň se šatnou, ze které je vstup do haly nechybí kuchyně s prostornou jídelnou a proskleným obývacím pokojem se vstupem rovnou na zastřešenou terasu a zahradu. Na tomto patře je také pracovna, atrium, posilovna, koupelna s toaletou, vnitřní bazén a sklad. Z každého pokoje vedou dveře na terasu nebo zahradu. Je možné projít také do garáže, kde je místo pro tři vozy.

V prvním patře se nachází prostorná hala s chodbou, na kterou navazuje pokoj pro hosty. Noví majitelé budou mít k dispozici také dva samostatné dětské pokoje, ložnici a k ní připojenou velká šatna. Dále se zde nalézá koupelna s vanou, toaleta a pracovna.

V suterénu jsou poté ukryty dvě šatny, dva sklepy, sušárna, technická místnost a komora. Co se týká zahrady, její rozloha je také velkorysá - pozemek má 1426 metrů čtverečních. Kromě toho realitní kancelář slibuje mramorové podlahy, italskou dlažbu a řadu dalších maličkostí, které potěší.

Cena může přesáhnout 50 milionů

“Jde o velmi žádanou lokalitu. Dům je velmi pěkně zařízený a na příjemném místě. Odhadem jde o nemovitost v řádu vyšších desítek milionů korun,” uvedl pro server ŽivotvČesku.cz realitní expert Dušan Měchura a dodal, že se osobně domnívá, že částka bude rozhodně vyšší než 50 milionů korun.

Proč přesně se Šárka Grossová rozhodla k prodeji přistoupit, v tuto chvíli není jisté. Je ale možné, že se zkrátka v životě konečně touží posunout dál a bolestnou minulost chce nechat navždy za sebou.

Související články