Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sara Sandeva a její vánoční kýč: Rodiče i Prachaře navlékla do vtipných pyžam

Sara Sandeva a Jakub Prachař
Sara Sandeva a Jakub Prachař
Zdroj: CNC / Pavel Machan / CNC / Profimedia
Sara Sandeva a Jakub Prachař

Jakub Prachař a Sara Sandeva využili letošních Vánoc, aby stmelili rodinné klany. Na Štědrý den zamilované hrdličky slavily u hercovy maminky Dany Batulkové a u stolu nechyběla ani malá Mia Prachařová, která dle střídavé péče byla letos u svého otce. Na Boží hod pak dvojice povečeřela s celou rodinou makedonské krásky.      

Jakub Prachař si letošní Vánoce naplno užil se svou přítelkyní Sarou Sandevou. Herecká dvojka strávila Štědrý den u Dany Batulkové a snímkem z rodinné oslavy se pochlubila Mariana Prachařová.

"Tak zase za rok," napsala sestra Jakuba Prachaře k momentce od slavnostně prostřeného stolu, u kterého se sešli kromě Jakuba a jeho partnerky Sary, dcery Mii a sestry Mariany ještě s hercovou maminkou Danou Batulkovou a dalšími dvěma členy rodiny.

Tímto ale oslavy Vánoc pro zamilovaného Prachaře neskončily. Na Boží hod se pak konala další sešlost, jelikož za Sarou Sandevou přiletěli z Makedonie příbuzní. Herečka si navíc pro své nejbližší připravila netradiční překvapení.

Vánoční kýč

"Tady máte jeden kýč. Můj skvělej nápad, koupit všem stejný pyžama, do kterých jsem je nasoukala. Skoro celá nejbližší rodina pohromadě. Poprvé u nás. Vánoce. Co je víc. Family Reunion aneb Makedonie přiletěla," napsala herečka k fotce, kde má celá její rodina včetně Jakuba Prachaře na sobě stejné vánoční pyžamo.

Na svátečním "stejnokroji" stojí nápis family reunion, v překladu rodinná sešlost a ze snímku, který hvězda sdílela vyloženě čiší sváteční a pohodová atmosféra.

Jakub Prachař navíc mezi příbuzné své milované krásně zapadl a je vidět, že oba mají u svých nejbližších ohledně jejich vztahu tu největší podporu. Nezbývá než hrdličkám popřát mnoho štěstí i do budoucna. 

Sara Sandeva a Jakub Prachař si letošní Vánoce užili v rodinném kruhu

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky