Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sara Sandeva ukázala dokonalou postavu: Tohle tělo patří jen Prachařovi

Sara Sandeva
Sara Sandeva
Zdroj: Profimedia
Sara Sandeva

Už je to několik týdnů, co se herečka Sara Sandeva vrátila z úchvatné dovolené na Maledivách. Během deštivých podzimních dní, které panují v Česku, ale na svůj pobyt u moře pořád vzpomíná. Teď se se svými fanoušky na sociální síti podělila o pár snímků, se kterými i sama sobě dovolenou připomněla. A rozhodně je na co koukat. 

Krásná herečka Sara Sandeva si před časem užívala dovolenou na exotických Maledivách po boku svého partnera Jakuba Prachaře. A sluneční paprsky, bílé pláže a azurové moře jí začaly rychle chybět. Na svém Instagramu proto sdílela dvě fotografie z luxusního ráje a s humorem si povzdechla nad tím, jak moc by se chtěla vrátit do destinace na fotkách. 

Šťastná opička

Sara Sandeva na obou fotografiích pózuje v plavkách na pláži, přičemž má na očích nasazené velké brýle na potápění. „Tak tady teď opravdu nejsem,” smála se herečka v popisku k sérii snímků a sama sebe označila za „šťastnou opičku”. Kromě toho si ovšem na fotkách mohli fanoušci Sary prohlédnout i její dokonalou postavu. A v komentářích pak nešetřili chválou. 

„Jak to děláte, že stále vypadáte, jak kdybyste měla 15 roků?” ptal se s údivem jeden z fanoušků. „Krásné brýle! Samozřejmě kromě jiného,” chválil ji další a za svá slova přidal několik srdíček. 

Láska jako trám

Jakub Prachař a Sara Sandeva tvoří pár už více jak jeden rok. Zpočátku si svůj vztah velmi chránili a společně se neukazovali prakticky na žádných společenských akcích, to se ale letos zásadně změnilo. Jako ten nejzamilovanější pár se předvedli už v létě během karlovarského filmového festivalu, kde se neustále procházeli ruku v ruce a vyměňovali si zamilované pohledy. Na nedávné premiéře filmu Vánoční příběh, ve kterém Sara ztvárnila jednu z hlavních rolí, ale zašli ještě dál. Přímo před zraky fotografů se vášnivě políbili a ukázali tak, že jejich láska jen a jen roste. Tak ať to vydrží!

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky