Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sara Sandeva prý čeká dítě s Prachařem: Má být v prvním trimestru

Jakub Prachař a Sara Sandeva
Jakub Prachař a Sara Sandeva
Zdroj: Profimedia
Jakub Prachař a Sara Sandeva

Jakub Prachař a Sara Sandeva podle nejnovějších zpráv čekají společného potomka. Éterická hvězda makedonského původu je dle Sedmičky údajně v prvním trimestru těhotenství a herec se tak ještě letos stane dvojnásobným tatínkem. 

Herečka Sara Sandeva má údajně čekat miminko se svým partnerem Jakubem Prachařem. Jako první přišel s informací magazín Sedmička.

O radostné zprávě se spekuluje například v divadle, kde šestadvacetiletá hvězda účinkuje. 

"Má za sebou první trimestr," tvrdí zdroj zmíněného webu s tím, že je Sandeva z nové životní role naprosto nadšená. Herečka sama pochází z velké rodiny a prý by si přála hodně dětí. Zatímco pro krásnou brunetku by šlo o prvního potomka, Prachař už z manželství s Agátou Hanychovou dceru Miu.

Láska prošla nejednou zkouškou

Sara Sandeva se s Jakubem Prachařem seznámila v roce 2021 během natáčení seriálu Dvojka na zabití. Tehdy mezi dvojicí přeskočila jiskra nejen před kamerami, ale i v reálném životě.

Herec byl v té době po bouřlivém rozchodu s Agátou Hanychovou. Prachař se s influencerkou hádal o majetek, respektive o společný dům, který postavili během svého vztahu.

Veronika Žilková nakonec musela prodat rodinnou chalupu, aby své dceři půjčila chybějící miliony k vyplacení exmanžela. Sandeva tak byla svědkem bouřlivých hádek a není tajemstvím, že Hanychová jí ze začátku nemohla přijít na jméno. I tak ale křehká láska mezi věkově nesourodou dvojicí vydržela a brzy se začali ukazovat bok po boku i ve společnosti. Necháme se tedy překvapit, zda bude mít příběh nakonec happyend v podobě těhotenství krásné Sary, nebo jde zatím jen o planý poplach.

Sara Sandeva je údajně v jiném stavu

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky