Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sara Sandeva ukázala mladšího bráchu: Talent se v jejich rodině snad dědí!

Sara Sandeva
Sara Sandeva
Zdroj: Profimedia
Sara Sandeva

Sara Sandeva se na Instagramu pochlubila snímkem z rodinného alba. Herečka obvykle své soukromí chrání, pro fanoušky na sociální síti ale udělala výjimku a sdílela fotografii se svým mladším bratrem. 

Sara Sandeva umístila na svůj Instagram snímek s mladším bratrem Teem. Ten ale nadšení ze společného focení příliš nesdílel, jak popsala hvězda v popisku.

"Sourozenecká láska. Neptejte se kolik přemlouvání mě stálo, aby tuhle fotku vyfotil. To, že tam není skoro vidět, je jedno, i tohle je úspěch. A v tom obejmutí vydržel přesně 10 sekund," napsala Sandeva k rodinné momentce.

"Holt můj malej bráška není už tak malej a ségra je občas fakt strašně trapná a chce se furt objímat a neví co je nová apka BeReal (teď už jo). I tak. Sourozenci," dodala kráska makedonského původu.

Veliký fotbalový talent

Sara Sandeva není jediný talentovaným dítětem v rodině. Její šestnáctiletý bratr Teo patří k velkým nadějím českého fotbalu. Aktuálně je jedním z hráčů základní sestavy mladšího dorostu pražské Dukly a před třemi lety kopal dokonce za Slavii. Na Instagramu a Facebooku má sourozenec známé herečky vlastní stránky, kde zveřejňuje videa z fotbalových zápasů.

Teo Sandev je talentovaný fotbalista

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky