Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sandra Nováková se vdala na premiéře filmu: Místo tradičních šatů zvolila kvádro

Sandra Nováková a Vojtěch Moravec
Sandra Nováková a Vojtěch Moravec
Zdroj: Profimedia
Sandra Nováková a Vojtěch Moravec

Sandra Nováková se provdala za režiséra Vojtěcha Moravce. Partneři se zasnoubili před více než dvěma lety, kvůli pandemii ale svatbu odkládali. Sňatek nakonec proběhl zcela nečekaně v kině Lucerna na premiéře filmu Hádkovi, kde Nováková nejen hraje, ale podílela se také na scénáři. Zamilovaný pár se evidentně inspiroval filmem Láska nebeská.

Sandra Nováková řekla po devíti letech vztahu ano režisérovi Vojtěchovi Moravcovi. Partneři spolu vychovávají syna Mikuláše a Vojtěch Sandru požádal o ruku krátce před začátkem pandemie, takže museli obřad poté dva roky odkládat, i z důvodu pracovního vytížení.

Nakonec dvojice vymyslela skutečně originální plán, kde svatbu uspořádat. 

Nováková už jednu svatbu plánovala

Netradiční obřad v kině prý navrhla Sandra Nováková Vojtěchovi Moravcovi pouze několik dní před premiérou filmu Hádkovi, který její muž režíroval a ona v něm má jednu z hlavních rolí.

Moravec s nápadem souhlasil a narychlo naplánovaná svatba se nakonec vydařila na jedničku. Ostatně přesvědčte se sami v naší galerii.

Nováková už v minulosti jednu veselku plánovala. V roce 2011 si po tříletém vztahu měla brát svého tehdejšího partnera, producenta Jana Nejedlého. Svatbu ale tak dlouho oddalovali, až se v roce 2013 definitivně rozešli.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky