Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jsi sexy mladice a vycucneš každej drink: Rajmont dostal Novákovou do kolen

Filip Rajmont a Sandra Nováková
Filip Rajmont a Sandra Nováková
Zdroj: Profimedia
Filip Rajmont a Sandra Nováková

Sandra Nováková oslavila v dubnu čtyřicáté narozeniny a kolegové jí připravili přání, na které jen tak nezapomene. Na svou jubilejní párty zavzpomínala herečka na svém Instagramu.

Sandra Nováková má za sebou velice úspěšný rok. Po letech vztahu se provdala za režiséra Vojtěcha Moravce, se kterým se zasnoubila před více než dvěma lety, kvůli pandemii ale svatbu odkládali.

Sňatek nakonec proběhl zcela nečekaně v kině Lucerna na premiéře filmu Hádkovi, kde Nováková nejen hraje, ale podílela se také na scénáři.

Kromě toho hvězda letos oslavila čtyřicáté narozeniny, na které vzpomíná velice ráda, jelikož jí kamarádi nachystali překvapení, které jí vehnalo slzy do očí.

Vycucne každý drink

"Sandro milá, už je ti čtyřicet let, vždycky jsi byla ta sexy mladice, která se líbí každému kdo ji zná, jsi nádherná jak já," začal Filip Rajmont svou narozeninovou píseň pro Sandru Novákovou.

Herec do skladby dokonce zakomponoval i seznámení s kolegyní. "Nikdy nezapomenu na den, kdy jsem tě potkal v kavárně Ideál, těm vašim hudrovadlům jsem sice nikdy moc nerozuměl, ale z tebe mi na chvilku i nádobí "dobobtlo". Asi proto, že jsi podobná svým bratrům. Chtěla jsi, abych uváděl Barování a od té doby to spolu táhneme," pobavil Rajmont přítomné hosty i oslavenkyni.

"Znáš každý bar a každý catering, máš holka dar vycucnout snad každej drink. Je správný čas připít ti na zdraví, ať každý z nás tě dneska, Sandro, pobaví jako já," zakončil herec své veledílo.

"Poslední BAROVÁNÍ 17. dubna a nejhezčí přání od Filipa Rajmonta," připsala Nováková k vtipnému videu a dodala, že se fanoušci mohou od půlky října těšit po několikaměsíční pauze na nová vystoupení.

Sandra Nováková byla z překvapení dojatá

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky