Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horečky, dusivý kašel a bolest celého těla: Sandra Nováková bojuje s koronavirem

Sandra Nováková
Sandra Nováková
Zdroj: Profimedia.cz

Koronavirus se rychle šíří a rozhodně si nevybírá. Nejdiskutovanější nemoc současnosti prodělala i řada slavných. Nyní nákazu potvrdila i herečka Sandra Nováková a přiznala, jak se u ní virus projevil.

Denně přibývají tisíce nakažených koronavirem a mezi nimi byla i herečka Sandra Nováková. Přestože by se onemocnění měli obávat především starší, obézní a chronicky nemocní lidé, horší průběh nemoci se může rozvinout u kohokoliv. Své i tom ví právě i Sandra. Je mladá, štíhlá a dbá o své zdraví. I tak to však dle jejích slov vypadá, že rozhodně nejde o nemoc připomínající lehké nachlazení.

„Včera to přišlo z nuly na sto. Předevčírem nic a pak jsem se probudila s horečkou 38,5,” nechala se půvabná herečka slyšet pro primácký pořad Showtime. „Nejsem schopná vylézt z postele, bolí mě celé tělo, bolí mě hlava, jsem trošku dušná. Mám kašel. Dneska jsem se probudila bez teploty. Už je mi trošku lépe, tělo mě ale bolí stejně. Jsem slaboučká,” nechala se Sandra slyšet, jak u ní nemoc probíhá.

Sandra Nováková prodělala koronavirus

Koronavirus postihl také natáčení oblíbené novácké show Tvoje tvář má známý hlas, kde se pozitivní test objevil u zpěvačky Báry Basikové. Ta se však nechala slyšet, že u ní nemoc probíhala zcela bez příznaků. „Podle testu jsem covid už prodělala, ale nevím o tom, nic mi není. Přesto jsem zůstala deset dní v povinné karanténě,” uvedla zpěvačka pro super.cz.

Podle informací Expresu měla na natáčení Tvojí tváře ovšem přinést herečka Erika Stárková, která během natáčení jedné z epizod údajně zkolabovala. Není však jasné, zda herečka nakazila někoho z ostatních účinkujících. Server Expres tvrdí, že televize Nova tuto skutečnost bedlivě střeží.

Erika Stárková prý kvůli koronaviru zkolabovala přímo během natáčení Tvojí tváře

Z řad slavných onemocnění prodělali například také Lucie Bílá, Hana Zagorová a Štefan Margita, moderátor Libor Bouček či influencerka Dominika Myslivcová. Průběh nemoci byl u některých zcela bezpříznakový, u jiných se objevily nejrůznější těžkosti. Zpěvačka Hana Zagorová musela být dokonce hospitalizována. 

Lucie Bílá se o svém boji s koronavirem svěřila na sociální síti a za svou rozmluvu k fanouškům sklidila vlnu kritiky. Nemoc totiž označila za „blbou chřipku” a sledující se do ní ostře pustili.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky