Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sandra Bullock: Bydlení jedné z nejtajemnějších celebrit překvapí výběrem barev

Bullock bydlení
Bullock bydlení
Zdroj: Profimedia
Prohlédněte si všechny fotografie (25)

Sandra Bullock patří mezi nejkrásnější a nejtalentovanější americké herečky a i na červeném koberci působí jako rozená pohodářka.

Ta pravá strana oceánu

Matka Sandry Bullock byla německá opervní pěvkyně, a tak herečka celé dětství pendlovala mezi Evropou a Spojenými státy. Nakonec ji zlákalo pozlátko herectví a nadobro se přestěhovala do New Yorku, kde poctivě obcházela konkurzy a snažila se prosadit. V 80. letech minulého století byla konkurence ohromná a Sandra na roli čekala až do roku 1993, kdy o sobě dala vědět ve filmu Demolition man po boku Sylvestera Stallonea. Uchvátila nenuceným pohledem "Ahoj, jsem ta milá holka od vedle" a získala si srdce diváků i režisérů.

Sandra Bullock Sandra Bullock Zdroj: Pinterest

Příliš nezávislá

Slavní muži jí padali k nohám a ona si velice pečlivě vybírala. Mezi největší úlovky patří Troy Akiman, Matthew McConaughey nebo Ryan Gosling. K oltáři ji nakonec dovedl až Jesse James, ale manželství trvalo pouhých pět let. Zálety nebyla Slečna Drsňák ochotná tolerovat. Po rozvodu v roce 2010 se naplno soustředila na práci, vydělávala stovky milionů dolarů a začala přemýšlet o založení rodiny.

Na všech frontách

Sandra Bullock má velmi silné humanitární cítění a pravidelně přispívá na konto Červeného kříže nebo pomoc obětem živelných katastof, mimo jiné zemětřesení na Haiti, tsunami v Indonésii nebo hurikán Katrina.

Těsně před padesátkou se možnosti vlastních dětí vzdálily natolik, že zvolila adopci. V roce 2010 se ujala Louise Barda, o pět let později malé Laily. Po boku Bryana Randalla vypadají jako spokojená rodinka, i když se odlišují barvou kůže. Jinakost si Sandra uměla vždycky obhájit a přejít se sobě vlastním humorem. Jako v roce 2010, kdy si v podvečer předávání Oscarů převzala nepopulární ocenění za největší filmový propadák roku Zlatou malinu a všem přítomným rozdala DVD.

Podívejte se do galerie, najdete tam ojedinělé fotografie ze soukromí herečky. Její bydlení jistě mnohé překvapí. Sandra doslova klame tělem. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky