Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sandra Bullock: Své zvyky nemění, prohlédněte si její sídlo v rodném kraji

Zdroj: Youtube
Prohlédněte si všechny fotografie (17)

Sandra Bullock patří mezi hvězdy, kterým nestačí jeden dům, ale má jich hned několik. Aby také ne, když patří mezi dvacet nejlépe placených hereček. Naprostou samozřejmostí je dům v Kalifornii, v L.A., kde má dům každá hvězda, Sandra má ale další dům také v Georgii, což je na opačné straně USA, než je L.A. Má to ale svůj důvod, Sandra totiž z jihu pochází. 

Znáte-li příběhy, když sever válčil s jihem a zem šla do války, musí vám být jasné, že být občankou Jihu není jen tak. Rodina Sandry Bullock má na jihu Ameriky velmi dlouhou tradici a ona se nikterak netají tím, že pochází z rodu otrokářů. Mnohokrát se za své předky omluvila a řekla, že s tím, co dělali, radikálně nesouhlasí, zpět to ale vzít nedokáže, a celý život se bude snažit o nápravu. 

V roce 2010 adoptovala malého černošského chlapečka, kterého pojmenovala Louis, v roce 2012 pak malou černošskou holčičku Lailu. Její děti jsou pro ni vším a Sandra tím veřejně bojuje proti jakýmkoli předsudkům a rasistickým podtextům, které by snad mohly vznikat. Její vize je zcela zdravá a normální. Tedy, že všichni jsme si rovni, a jsme naprosto stejní, se stejnými možnostmi, tužbami, emocemi. Rozdíl je pouze ve výchově a volbách jednotlivců.

Louis i Laila jsou krásné děti, které se těší dobrému zdraví, skvělému prospěchu ve škole a neřeší barvu kůže své, nebo své matky. Sandra je zkrátka jejich máma a tečka. Celá rodina má dvě sídla a pár bytů po celém světě. Za svůj hlavní dům považuje Sandra, její partner i děti dům v Georgii. Ona sama tráví hodně času v domě v Los Angeles, kam za ní děti jezdí, pokud mají prázdniny a všichni mají moc rádi velký byt v Londýně, kde tráví čas. 

My vám dnes ukážeme dům v Georgii, kde rodina tráví valnou většinu času.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky