Sandra Bullock: Své zvyky nemění, prohlédněte si její sídlo v rodném kraji

Více fotografií k článku:
17 fotografií

Sandra Bullock patří mezi hvězdy, kterým nestačí jeden dům, ale má jich hned několik. Aby také ne, když patří mezi dvacet nejlépe placených hereček. Naprostou samozřejmostí je dům v Kalifornii, v L.A., kde má dům každá hvězda, Sandra má ale další dům také v Georgii, což je na opačné straně USA, než je L.A. Má to ale svůj důvod, Sandra totiž z jihu pochází. 

Znáte-li příběhy, když sever válčil s jihem a zem šla do války, musí vám být jasné, že být občankou Jihu není jen tak. Rodina Sandry Bullock má na jihu Ameriky velmi dlouhou tradici a ona se nikterak netají tím, že pochází z rodu otrokářů. Mnohokrát se za své předky omluvila a řekla, že s tím, co dělali, radikálně nesouhlasí, zpět to ale vzít nedokáže, a celý život se bude snažit o nápravu. 

V roce 2010 adoptovala malého černošského chlapečka, kterého pojmenovala Louis, v roce 2012 pak malou černošskou holčičku Lailu. Její děti jsou pro ni vším a Sandra tím veřejně bojuje proti jakýmkoli předsudkům a rasistickým podtextům, které by snad mohly vznikat. Její vize je zcela zdravá a normální. Tedy, že všichni jsme si rovni, a jsme naprosto stejní, se stejnými možnostmi, tužbami, emocemi. Rozdíl je pouze ve výchově a volbách jednotlivců.

Louis i Laila jsou krásné děti, které se těší dobrému zdraví, skvělému prospěchu ve škole a neřeší barvu kůže své, nebo své matky. Sandra je zkrátka jejich máma a tečka. Celá rodina má dvě sídla a pár bytů po celém světě. Za svůj hlavní dům považuje Sandra, její partner i děti dům v Georgii. Ona sama tráví hodně času v domě v Los Angeles, kam za ní děti jezdí, pokud mají prázdniny a všichni mají moc rádi velký byt v Londýně, kde tráví čas. 

My vám dnes ukážeme dům v Georgii, kde rodina tráví valnou většinu času.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek