Představitel Sandokana byl ve svém osobním životě velký lamač dívčích srdcí. Oženil se dokonce čtyřikrát. Jeho poslední manželce je o téměř třicet let méně.

Časopis Cosmopolitan ho v roce 1978 vyhlásil jako „nejžádoucnějším“ svobodným mládencem roku. Dále také obsadil čtvrté místo v žebříčku století pro nejhezčí Indy.

Úspěšná kariéra

Nebojácný Bedi se do své role Sandokana vžil až tak, že téměř všechny akční scény nebo scény se zvířaty točil sám. „Všichni byli v kleci a ujišťovali mě, že se nic nemůže stát,“ prozradil pro Interview ČT24.

Jeho úspěch v roli Sandokana mu vynesl neuvěřitelnou popularitu. Dostal se do hledáčku těch nejlepších filmových tvůrců.

Mimo Sandokana byla jeho nejvýraznější role v bondovce Chobotnička z roku 1983. Ve filmu ztvárnil padoucha Gobindyho. "Hrát v bondovce je vždy velmi zvláštní zážitek," vzpomínal na nezapomenutelnou zkušenost.

Dále účinkoval v oblíbeném seriálu Dynastie, ve filmech Mohenjo Daro, Černý korzár a také se objevoval v seriálu Báječní a bohatí.

Vztah k České republice

Oblíbený indický herec hned několikrát navštívil Českou republiku. Má k ní speciální vztah už od dětství. Ve své rodné zemi jednu dobu vyrůstal po boku českého páru. S jejich dcerou udržoval dlouho i kontakt.

„Když mi bylo sedm let, moje matka odjela do Barmy pracovat pro OSN, v té době jsem žil s českou rodinou v Indii. Teta Jana a její manžel se o mě starali. Jedny z nejlepších měsíců mého dětství jsou spojené s Čechy, pamatuji si na úžasný úsměv, laskavou péči a vřelost, kterou mi teta Jana dávala,“ řekl Malajský tygr pro Echo24.

Smrt syna a čtvrtá žena

Osmasedmdesátiletý herec je stále plný života. I ve svém pokročilém věku se objevil ve dvou italských seriálech. Nahrál také hru pro rozhlasovou stanici v Itálii. Řadu let je oficiálním velvyslancem "kampaně Barma" ve Spojeném království, jejíž cílem je osvobození Barmy.

Slavný herec si zažil v životě tu největší možnou bolest. Jeho syn Siddharth spáchal sebevraždu v pouhých šestadvaceti letech. Dlouhé roky bojoval s depresemi a schizofrenií. Má ještě dceru Pooju a syna Adama.

Bedi má za sebou tři rozvody. První s Protimou Gauri, druhý se Susan Humphreys a třetí s Nikki Vedi. Jeho čtvrtou ženou se stala Parveen Disanjh.

Kráska s kudrnatými vlasy a velkýma očima učarovala slavného herce v Londýně při divadelní hře, která se hrála v Shaftesbury Theatre. Jejich sociální sítě jsou plné zamilovaných fotek.

Související články