Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sámer Issa kamarádce Vondráčkové nového chlapa přeje, věk by neřešil

Sámer Issa a Lucie Vondráčková
Sámer Issa a Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia
Sámer Issa a Lucie Vondráčková

Málokdo ví, že se z Lucie Vondráčkové a Sámera Issy stali velmi dobří přátelé, kteří se jeden druhému navzájem svěřují, pomáhají si a velmi si spolu rozumí. Vzhledem k tomu, že u nich pověstná jiskra nepřeskočila, nemá zpěvák problém přát své kolegyni v lásce jen to nejlepší. Co si ale myslí o jejím novém vztahu s výrazně mladším Polívkou?

V minulých letech se o Sámerovi psalo především v souvislosti s jeho partnerkami nebo průšvihy, Lucie zase plnila bulvární plátky svým rozvodem s hokejistou a otcem synů Tomášem Plekancem či nevydařeným vztahem s moderátorem Petrem Vojnarem.

Proto tedy spojení těchto dvou jmen mnoho lidí vidělo jako nesourodé a kontroverzní, ale oba umělci ukázali, že ví, co dělají. Jejich společná píseň Vrať se se totiž velmi povedla a i hudební kritici se nechali slyšet, že to Issovi a Vondráčkové skutečně ladí.

Nyní se Sámer chystá na taneční pecku, která se bude jmenovat Oči a pár opět přemýšlí, zda se Lucie do přípravy písně přidá a vznikne duet nebo se vše tentokrát nechá na zpěvákovi. S tím, jak nejlépe píseň uchopit, jistě Issovi poradí producent a hudebník Jiří Vondráček, otec Lucie, se kterým nyní hvězda SuperStar spolupracuje.

Lucii a Sámera spojuje velké přátelství

S Lucií si Sámer sedl nejen po pracovní stránce, ale stali se i dobrými přáteli, kteří prý mají společný smysl pro humor.

"Možná se budete divit, ale s Luckou je taková legrace, že si to neumíte představit. Smějeme se spolu celé dny," svěřil se nám Issa s tím, že ale milenecký poměr by mezi sebou mít nemohli. Ani jeden nejsou toho druhého typ.

"Lucka je krásná, čistá a hodná bytost. Se mnou by to měla těžké, já potřebuju trochu dračice, která mě umí zkrotit," směje se Sámer s tím, že je teď sám a vyhovuje mu to. Společnost mu dělá zvířecí smečka, která s ním žije v bytě, takže se osaměle rozhodně necítí.

Před časem se sice zpěvák objevoval na veřejnosti s krásnou brunetkou, která byla však podle jeho slov příliš mladá a každý si společný život představovali jinak. 

Vondráčková na vztahy neměla štěstí

Ani Lucie neměla příliš štěstí na vztahy. Po rozvodu s otcem svých dětí hledala štěstí po boku zpěváka a moderátora Petra Vojnara, přes plot za ní údajně tajně chodil herec Matěj Hádek či se spekulovalo o jejím milostném poměru s raperem Raegem. V písni Mám na tebe chuť z nich vzájemná přitažlivost vysloveně sálala.

Nyní se však zdá, že se začíná blýskat na lepší časy a zpěvačka sama přiznává, že je zamilovaná. Dle dostupných zdrojů to vypadá, že se jedná o bijce z MMA Zdeňka Polívku, který je o celých osmnáct let mladší než maminka od dvou dětí.

Jak se zdá, dvojici věkový rozdíl, kdy by Lucka mohla být Vladimírova matka, nevadí. A ani její okolí se nad tím nepozastavuje.

"O tom, jestli randí s někým z MMA nevím, nebavili jsme se o tom. Ale pokud ano, je to jen a jen dobře. Přeju jí to, zasloužila by si konečně pořádného chlapa, což jistě zápasník MMA bude," směje se Issa a dodává, že věk by rozhodně neřešil. V dnešní době je úplně jedno, kolik komu je a rozhodně není nic neobvyklého, že je žena o mnoho starší než muž. 

"Podívejte se třeba na Moniku Štikovou nebo Hanu Gregorovou, jak jsou se svými zajíčky šťastné," dodává zpěvák.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky