Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sámer Issa drogy nebere. Ale chová se „normálně“?

Zdroj: Profimedia.cz

Nějakou dobu nebylo o zpěváku Sámeru Issovi ani vidu, ani slechu. Teď ale opět plní stránky bulváru. Nejdřív v souvislosti s kolapsem na jednom večírku a podezřením, že bere drogy, teď svými milostnými kotrmelci...

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných šmejdů vymyslela novou boudu na naše celebrity. Dneska si řekneme pár slov o známém zpěvákovi.

Sámer a drogy

Na sklonku loňského roku Sámer Issa zkolaboval na diskotéce v Děčíně. Objevilo se podezření, že se to stalo po požití drog. Sámer totiž patří k těm celebritám, o kterých se šeptem říká, že užívají kokain. Tuhle spekulaci ovšem přiživuje i sám Sámer svým chováním na večírcích – je vždycky nabitý až nepřirozenou energií a mluví, jako by byl mimo realitu. On ale fakt, že bere drogy, samozřejmě popírá. Vodou na jeho mlýn bylo zjištění vyšetřovatelů, že za jeho loňský kolaps nemůžou drogy (v krvi měl jen zbytky marihuany, což se až tak nebere), ale přemíra alkoholu a slabé srdce.

Sámer Issa Sámer Issa Zdroj: oficiální stránky zpěváka

Sámer a Agáta

Za podezřením, že Sámer užívá kokain, ale částečně stojí i jeho „femme fatale“ Agáta Hanychová. „Řekla jsem, že venku hodně sněží, a ostatní si to vyložili po svém. My se Sámerem víme, co to znamená. A necháme si to jen pro sebe,“ uvedla na vysvětlenou. To zní hodně podivně, nebo ne? I když tihle dva jsou opravdu povedený pár. Před pár dny spolu opět chodili a chtěli to zkusit vážně, a teď je to zase jinak…

Sámer Issa Sámer Issa Zdroj: oficiální stránky zpěváka

Sámer a ty druhé

To, že Sámer nenechá na pokoji žádnou sukni, je celkem pochopitelné. Je mladý… Jeho komentáře ke vztahu Ochotské a Ujfalušiho jsou pochopitelné méně. „Míša byla párkrát u mě. Když jí volal Ujfaluši, lhala mu, že je doma.“ A že tohle řekl, je pravda, i když bude tvrdit, že ne. Je to vážně vyjádření džentlmena? Nebo jen hra pro média? Co myslíte?

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky