Není to poprvé, co si zahrála před diváky. Už v minulosti Satine účinkovala v muzikálu Kocour v botách a hraní jí skutečně jde. Po kom podědila talent, je více než zřejmé. „Když jsem se dozvěděla, že bych mohla hrát s tátou v Mýdlovém princi, tak jsem měla velkou radost. To představení jsem viděla mockrát,” svěřila se webu super.cz.

Malá hvězda má teď jistě napilno. Musí chodit do školy a zároveň docházet na každodenní zkoušky do Divadla Broadway. Muzikál s hity Václava Neckáře se těší úspěchu stejně jako výkon Sagvana Tofiho a jeho dcery.

Sagvan Tofi je vzorným tátou

„Chodím na korepetice, trénuji choreografii, převleky a také zkouším společné výstupy s taťkou, chci být dobrá, tak doufám, že nic nepokazím,” prozradila cílevědomá slečna.

„Už se moc těším, až si zahraju před diváky, mám ten muzikál moc ráda. S tátou vlastně budu hrát úplně poprvé, budeme spolu jezdit do divadla,” řekla nadšená Satine ještě před premiérou. Sagvan má však na jevišti trochu problém. Musí hrát s ortézou.

Se svojí dcerou se nyní objevuje i na jevišti

V polovině srpna nešťastně upadl při hokejovém tréninku a utrhl si vaz v koleni. „Berle jsem už odhodil, ortéza mi ale pořád dělá společnost. Tak uvidíme, na jak dlouho,“ svěřil se Tofi, který však zabojoval a zvládl muzikál odehrát.

„V Divadle Broadway začínáme hrát už tuhle sobotu muzikál Mýdlový princ, kde od začátku do konce neslezu z jeviště a často se taky převlékám,“ popisoval před uvedením herec a producent. Před ním měl totiž pořádné obavy.

Pro malou Satine je vzorem

„Doufám, že to s tou ortézou nějak odehraji, protože některá představení ani Martin Dejdar ani Martin Písařík odehrát nemohou, tak musím hrát já,“ řekl Tofi, který by tehdy ocenil záskok, ale neměl jinou možnost.

„Už se na diváky po té půlroční pauze těším. Kromě Mýdlového prince hrajeme také Kvítek mandragory, Čas růží a od listopadu Děti ráje,“ lákal diváky do divadla herec, jenž vystupuje na jevišti s dcerou Satine úplně poprvé.

Bezprostředně po zranění to nic příjemného nebylo. „Jsem v nemocnici, mám utržený vaz a čekám na ortézu. A jako bonus si musím píchat každý den jednu injekci,“ stěžoval si fanouškům. Nadšený jistě není ani Leoš Mareš, na jehož show Staré pecky má Sagvan vystoupit.