Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Odhaluje soukromí víc, než je zdrávo: Takhle Šafářová trápí Plekance

Lucie Šafářová
Lucie Šafářová
Zdroj: Instagram
Lucie Šafářová

Tomáš Plekanec je odjakživa introvert. Svým soukromím se na veřejnosti nikdy úplně nechlubil. Od té doby, co je s Lucií Šafářovou, je tomu ale jinak. Slavná tenistka je v době karantény totiž neustále natáčí a Plekanec to zkrátka špatně snáší.

Od doby, co byla vyhlášená karanténa, jsou spolu Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová pořád doma. Šafářová by tam tedy byla každopádně, jelikož se stará o jejich dceru Leontýnku, ale takhle má alespoň svého milého po boku.

Jistě se jí hodí, že jí fešný hokejista pomáhá, kdykoli je potřeba. Lucie si však nemůže pomoc a v podstatě nepřetržitě ho natáčí na Instagram. Fanoušci tak o nich vědí takřka všechno. Čerstvá maminka má totiž telefon v ruce už od rána.

Plekanec o zveřejňování soukromí nestojí

Můžete tak vidět, co snídají, že jdou na procházku a jak často cvičí. Zejména v karanténě oba leží na rohožkách a makají na svých postavách. Plekancovi je to ale podle všeho nepříjemné, jelikož dosud se veřejnosti tak neukazoval.

„Tomáš už je nešťastný z toho, jak se jejich soukromí ukazuje v médiích. Má rád Instagram, ale zase by tomu chtěl dát meze,“ řekl hokejistův kamarád webu expres.cz. To Lucie však nechce pochopit, a tak nadále zveřejňuje jejich život na instastories.

Sám je na sociálních sítích aktivní málo

Dost možná svoje pocity Lucii ještě ani neřekl a těžko říct, zda by toho nechala. Jistě si všichni pamatují, že když byl Plekanec s Lucií Vondráčkovou, nic o sobě nezveřejňovali. Vondráčková je přitom na sociálních sítích aktivní, ale příliš osobních věcí se o ní z nich nedozvíte.

To Šafářová se vyjadřuje ke všemu. Hlavně k aktuálnímu dění týkajícího se pandemie koronaviru. „Každý jsme teď doma sami a přitom jsme spolu víc, než kdy jindy! Často selháváme, protože nefungujeme jako celek,“ napsala Šafářová na Instagram.

Lucie Šafářová natáčí takřka všechno

„Ničíme si naši planetu, znečišťujeme a pustošíme a pak se divíme, co nám to vrací a proč. Teď nás něco, co ani nevidíme zastavilo a máme čas se zamyslet, co je vlastně důležité? Můžeme to zastavit jen když budeme fungovat jako celek. Zvládneme to? Uvědomíme si, že to je třeba i jinde potom? Co myslíte?“ táže se na sociální síti.

„Mám pocit, že za poslední dny se náš svět zastavil. Omezení ve všech směrech našeho života. Nejistota a strach, který se na nás chrlí ze všech stran, a proto šup do přírody! Máme ji krásnou, dnes bylo slunce, dodá to energii i dobrou náladu! Jsme v tom všichni stejně a zvládneme to,“ podpořila Šafářová veřejnost.

Plekanec je z toho nešťastný

„Čím větší bude naše disciplína, tím dříve se vrátíme k normálnímu životu,“ zveřejnila u snímku, kde v roušce líbá Plekance. Fanoušky tak nabádá k nošení ochranných pomůcek během pandemie koronaviru.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky