Seriál Modrý kód – Sestřičky se těší mezi diváky velké oblibě. Těm v něm padla do oka hlavně postava Mery Tomáškové v podání Sabiny Laurinové. Před nedávnem ale čekal fanoušky velký šok. Herečka totiž oznámila, že v seriálu končí. „Ano, je to tak, s postavou Mery jsem se opravdu po pěti krásných letech rozloučila. Její příběh se naplnil. Skutečně jsem se s ní sžila a budu na ni vzpomínat, stejně jako na spolupráci se skvělými kolegy. Jak se říká: něco musí skončit, aby něco nového mohlo začít,“ prohlásila pro Aha! Laurinová ke svému konci v Sestřičkách. A měla vlastně pravdu.

Velké tajemství TV Prima

Spousta lidí se na televizi kvůli konci Laurinové v Sestřičkách zlobila. Nechápali totiž úplně důvod, proč se scenáristé rozhodli postavu Mery Tomáškové vyškrtnout. Teď ale vše začalo konečně dávat smysl. Sabina Laurinová by se totiž dle webu Aha! měla stát jednou z hlavních hvězd nově připravovaného seriálu Zoologická.

„Bude jednou z hlavních hvězd seriálu, který se má stát vlajkovou lodí TV Prima, a ta do něj plánuje investovat nemalé peníze. Volba padla na Laurinovou, protože je u diváků velmi oblíbená a je jednou ze záruk, že si diváci tento seriál z prostředí zoo pustí a oblíbí,“ sdělil Aha! nejmenovaný zdroj.

Nahradí Slunečnou?

Seriálový hit Slunečná se nezadržitelně blíží ke svému konci, a proto lze předpokládat, že jej v hlavním vysílacím čase nahradí právě Zoologická. Tomu by ostatně nasvědčovala i účast Evy Burešové na tomto utajovaném projektu. Kromě ní v seriálu zazáří i David Gránský nebo Lucie Polišenská. Všem hlavním hercům budou podle Aha! psát scenáristé role přímo na tělo.

„Budete nám chybět! Strašně jsem se vždy těšila, až vás uvidím každé pondělí a středu. Tak snad vás brzy někde uvidíme v novém projektu,“ napsala jedna z fanynek v komentáři pod instagramový příspěvek Sabiny Laurinové, ve kterém herečka oznámila konec v Sestřičkách. A jak to vypadá, nejen ona se nového projektu skutečně dočká.