Sabina Křováková byla finalistkou Česko Slovenské SuperStar a nakonec se díky svému silnému, altově zabarveného hlasu, stala vítězkou třetí série pěvecké soutěže.

Na castingu drobná blondýnka zaujala porotu ve složení Pavol Habera, Ewa Farna a Ondřej Soukup hlavně svým zcela odlišným projevem během mluvení a zpěvu.

Zatímco Sabina hovoří vysokým pištivým hlasem, který lezl televizním divákům na nervy, když spustila rockové balady, ukázala všem, že má ve skutečnosti zlato v hrdle. Hvězdná kariéra se sice nakonec nekonala, Křováková se ale přesto dodnes živí muzikou.

Ačkoliv o Sabině Křovákové není příliš slyšet, rockerka na sobě neustále pilně pracuje a věnuje se koncertování s kapelou. Přesto ale na čas měla od koncertování pauzu kvůli lehkému vyhoření.

„Měla jsem pauzu, člověk má někdy výkyvy, kdy je zalezlý. Teď už zase hrajeme a jsem za to ráda,“ svěřila se zpěvačka webu Extra.

Minulý rok nahrála Sabina duet s kolegou ze Superstar Miro Šmajdou a před pár dny vypustila do světa vánoční song. „Připravila jsem si pro vás vánoční překvapení. Už zítra vyjde vyjde nová písnička Zvonkohra na Spotify a v neděli i s videoklipem na YouTube,“ oznámila fanouškům na Instagramu. Ve volných chvilkách se pak věnuje svému příteli a čtyřnohému mazlíčkovi, kterého si nedávno pořídila. „Ve třiceti letech jsem si pořídila potkana. Můj přítel není z branže a mám zákaz o něm mluvit, to radši o tom našem potkanovi. Poznali jsme v hospodě a už nějaký tři roky to budou, ale mě zajímá hlavně hraní aby nám to klapalo a nějaký kluky moc neřeším,“ uzavřela Křováková.

Související články